Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ne güzel
Benim yürüdüğüm yerde de 3 teyze var biri bastonlu biride 2 kilometre ve yokuşu olan yoldan oraya geliyormuş ezandan sonra geliyorlar onları gördükçe maşallah çekiyorum

Bu ağlamanın altındanne var acabaa kuzumm yaaa nasıl yardımcı olabiliriz sana bemde çok yaşadım o duyguyu bilirim Allah içine ferahlık versin

Allah yardımcın olsun kardeşim sabır

Psikologlar yaparlar ya çocukluğuna inelim ne yaşadın derler
Psikoloğa gerek yok,anlatıyor zaten 😅

1 aydır neredeyse yalnızım genel olarak evdeyim.
15 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım Türkiye'ye gelecekti görüşmek istiyordum kirildigim bazı şeyler oldu güçlüyüm ama çok hassasım.

Annemle anlaşamıyoruz narsist biri genel olarak herkese böyle görüşmeye ara verdim biraz telefonumu açık gördüğü anda mesajla yada aramayla sürekli sık sık üst üste arayıp beni yipratici mesajlar atıyor oyuzden yanına gitmedim şuan izindeyim.

Çevremde hiç arkadaşım kalmadi herkesin zor anında yetisirim yardımcı olmaya çalışırım ben sıkışınca yalniz.kaldim beni üzen yıpratan insanlarla arama mesafe koymaya çalışıp hayır demeye çalışıyorum

usttelik evlilikte olmuyor hepsi üst üste beni üzüyor bence içime attığım şeyler bunlar.
Rabbim yardımcın olsun canım, gönlüne ferahlık versin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

29 temmuz Pazartesi
Saat 11.00
4 yk yoğurt, yarım seftali, 10 tane kuruyemis karıştırıp üstüne tarçın serptim

14.00
5-6 ince dilim sucuk(kendi yagiyla pisirdim)
Çeyrek somun ekmek
Marul ve domatesten sandviç
1 bardak ayran

Akşama bir sey yemedim. 2-3 tane probisin küçük bisküvilerinden
7-8 tane de craxın peynirli krakerinden yedim. Sekersiz çay içiyorum 3. Bardağımdayim.

Basım dünden beri şiddetli şekilde ağrıyordu. Bugün mide bulantısı da hissettim. Ağrı kesici aldım, yeni toparladim. Suyu yine fazla icemedim bugün. Ama yatmadan önce 2-3 bardak daha içerim. En fazla 1 litre icmisimdir ama takip etmedim.
Sürekli yattığım için spor da yapamadım.
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

1 aydır neredeyse yalnızım genel olarak evdeyim.
15 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım Türkiye'ye gelecekti görüşmek istiyordum kirildigim bazı şeyler oldu güçlüyüm ama çok hassasım.

Annemle anlaşamıyoruz narsist biri genel olarak herkese böyle görüşmeye ara verdim biraz telefonumu açık gördüğü anda mesajla yada aramayla sürekli sık sık üst üste arayıp beni yipratici mesajlar atıyor oyuzden yanına gitmedim şuan izindeyim.

Çevremde hiç arkadaşım kalmadi herkesin zor anında yetisirim yardımcı olmaya çalışırım ben sıkışınca yalniz.kaldim beni üzen yıpratan insanlarla arama mesafe koymaya çalışıp hayır demeye çalışıyorum

usttelik evlilikte olmuyor hepsi üst üste beni üzüyor bence içime attığım şeyler bunlar.
Anne konusunda bir şey diyemem ama disarida ki kişilerden seni üzen yıpratan varsa zaten eleye eleye etrafında kimlerin olmasını istiyorsan onlar kalır bu senin elinde ama kimse içinde kendini ağlayacak derecede de üzme derim
Allah ferahlık versin inşallah canım benim
İşte beni ezmiyor artık, ben kurtuldum, darısı oğullarıma
Biri 26, diğeri 23 yaşında, daha babalarına hiç karşılık vermediler
Masalahhh evlatlarına
Evet, Nergis 35 Nergis 35 hakkını yemeyelim :KK70: :KK70: :KK70:
Rekorumu kimse kıramaz dana da neymiş ki benim yazdığımın yanında 🤪🤪🤭🤭

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

29 temmuz Pazartesi
Saat 11.00
4 yk yoğurt, yarım seftali, 10 tane kuruyemis karıştırıp üstüne tarçın serptim

14.00
5-6 ince dilim sucuk(kendi yagiyla pisirdim)
Çeyrek somun ekmek
Marul ve domatesten sandviç
1 bardak ayran

Akşama bir sey yemedim. 2-3 tane probisin küçük bisküvilerinden
7-8 tane de craxın peynirli krakerinden yedim. Sekersiz çay içiyorum 3. Bardağımdayim.

Basım dünden beri şiddetli şekilde ağrıyordu. Bugün mide bulantısı da hissettim. Ağrı kesici aldım, yeni toparladim. Suyu yine fazla icemedim bugün. Ama yatmadan önce 2-3 bardak daha içerim. En fazla 1 litre icmisimdir ama takip etmedim.
Sürekli yattığım için spor da yapamadım.
Afiyet olsun canım ve geçmiş olsun 💐🙏
Sabah iyi öğlen de tam tahıllı ekmek olsa (tok tutması açısından) iyi olurdu. Akşam yediklerin kan şekerini oynatabilir acıkabilirsin koyu bir cacık gibi bişi yiyebilirsin bence ❤️
Sonrasında spor yapıcam diye doyursun istedim, şekerim düşüyor sonra bayılacak gibi oluyorum, ki oldum da bilmiyorum çok çarpıntım oluyor spordan sonra eliptik te sıkıntı olmuyor da tüm vücut egzersiz yapınca kötü oluyorum. Adetim de bir haftadan az kaldı gelecek çok etkiliyor beni 🤢😔
Canım çarpıntın oluyorsa zorlama kendini yavaş yavaş eliptiğini yap o zaten tüm vücuda etki eden bir egzersiz ❤️
Selam kızlar bugünkü menum
Kahvaltı 10.00 bir yumurtadan omlet domates salatalık biber çeyrek gevrek
Akşam 17.00 3 yk pilav 3 yk barbunya salata yarım kase yoğurt
Su 2.5 litre
Y yosunlupapatya LenaG LenaG
Afiyet olsun canım güzel olmuş ❤️
Kaptanım dün menüm
Sabah omlet, süzme peynir, 3 zeytin
Öğlen tarhana çorbası
Akşam sac kavurma
Bugün menüm
Sabah yok
Öğle 2 kaşık sac kavurma
Akşam 1 kase tavuk çorbası
Menüler evde ne kaldıysa olarak gitti yarın daha düzenli olur 🫶
Afiyet olsun dün iyi de bugün az olmuş ❤️
Hayırlı akşamlar❤️

11.00
1salatalık
3 yaprak marul

14.00 - 16.00
4,5 yk kısır
3 dilim kek ara ara yedim
Bir avuç çekirdek
Cay

2lt su
Yarım saat yürüyüş
LenaG LenaG ( kötü beslendim piknik yaptık)
Afiyet olsun sabah az sonraki öğün de cıss olmuş ❤️ yarın dengeleyelim canım 🙏

iyi akşamlar kızlar
29.07.2024 Pazartesi

Bir menüm yok aslında ayağa kalkıp da bişiler hazırlayamadım acıktıkça anca yavaş yavaş mutfağa gidip bir lokma peynir attım ağzıma ve kahve içti sadece

Akşam da eşim gelip hazırladı geç oldu 20:30 da peynirli,zeytinli ,domatesli kıvırcık salata

Gerçekten çok açım şu anda ama yemeyeceğim belki biraz yoğurt yerim

Su da az oldu 2 lt
Spor yok

Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83

iyi akşamlar kızlar
29.07.2024 Pazartesi

Bir menüm yok aslında ayağa kalkıp da bişiler hazırlayamadım acıktıkça anca yavaş yavaş mutfağa gidip bir lokma peynir attım ağzıma ve kahve içti sadece

Akşam da eşim gelip hazırladı geç oldu 20:30 da peynirli,zeytinli ,domatesli kıvırcık salata

Gerçekten çok açım şu anda ama yemeyeceğim belki biraz yoğurt yerim

Su da az oldu 2 lt
Spor yok

Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Kaptanım çok üzüldüm umarım ciddi bir şey değildir. çok geçmiş olsun.

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

29 Temmuz 2024

sabah 09.30
1,5 karabuğday patlağı üzerine 2 yk az zeytinyağlı lor peyniri, domates

öğlen 12.30
4-5 yk yoğurt, 4 yk moms granola, 3 kayısı, tarçın, 4 ceviz

ara 15.30
1,5 salatalık, 1 brezilya cevizi, 3 fındık

ara 17.00
10 badem ve kaju

akşam 19.00
1 köfte, 7 yk zeytinyağlı taze fasulye, 2 yk yoğurt, salata, 1 dilim tahıl ekmeği, 5 çatal kavun (küçüktüler)

2 lt su

biraz yürüyüş yaptım. az sonra azcık leslie yaparım mezdekeyle 🤭
Afiyet olsun, havalar sıcak suyu az daha arttirabilirsin ❤️☺️

X