Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım ayaklarına sağlık 🧿

Günaydıııınnn 😃

Ooo şahane günaydın ❤️

Günaydın canım ❤️

Abla aklıma geldi de şık bir etek bluz giyip ya da jilet gibi ütülenmiş bir pantalon da olur başörtünü modelli bağlatıp bol takı ve şık bir çantayla da gidebilirsin hem farklı olur hem rahat edersin ❤️

Günaydın ❤️

Günaydına canım afiyet olsun gong yerine (ballı hardallısını çok severim) karabuğday patlağı veya etiformun pirinç patlaklarını deneyebilirsin 😋 menün gayet güzel ❤️
Elbise elimde var kuzum
Birini Almanya’da 1 kez giydim( o oluyor)
Diğerini hiç giymedim
Tahminim içine 1 haftada girerim
Hiç olmadı alternatif bakarım
Not: senin dediğin şekilde kombin yaparsam bacım beni keser 🤣
Önümdeki 5 güne bakmam lazım

Elbise elimde var kuzum
Birini Almanya’da 1 kez giydim( o oluyor)
Diğerini hiç giymedim
Tahminim içine 1 haftada girerim
Hiç olmadı alternatif bakarım
Not: senin dediğin şekilde kombin yaparsam bacım beni keser 🤣
Önümdeki 5 güne bakmam lazım
Aa çok yakının düğünüyse olmaz tabi o zaman devam çalışmaya ❤️😃

Afiyet olsun canım akşam salatanın içine ton balığı koysan iyi olurmuş protein tutar hem seni birde bu yazı meyvesulari veya bu kutu sütler cokk katkılı diyorlar bende içmeyi bırakalı bı üç ay olmuştur hemde birden şekerini yükseltip seni ekstra acıktırabilir ama genel olarak güzel menün 🫶🏼🌸☺️
Yok normalde içmem de işte dışarda olunca :KK43:

Yaaa tek olmadığımı bilmek sevindirdi beni 😂 ben goguslerimin sarkmasını normal görüyordum ta ki çocuğu emzirirken kayinvalidem görüp eşime göğüslerimden korktuğunu soyleyene kadar. Psikolojim çok bozuldu, özgüvenim zedelendi ya 😔 üstüne bir de annem söyledi benzer bir şey. Aynada bakıp bakıp durdum kendime. Diyorum ki ne kadar sarkacakti ki yani, niye çok sarkmış olabilir diye sorguladim durdum. Onlara bakiyorum benimkiyle benzer durumdalar. Yaslari büyük oldugu için normal sutyen de kullanmiyorlar, onlarin kullandigi yarı atlet tarzi oluyor. Emzirirken kambur durdugum için mi öyle sandılar acaba diye de düşünüyorum.

Tamam inşallah canım, aklımda olacak 👍

Ben de dua ediyorum ikinci için inşallah 2-3 ay sonra kendi bırakır diye. Kızımda kendimi paraladım sürekli sütün yok, sütün yaramiyor dendiği için. Anne olduktan sonra belli bir süre insanin aklı bulanık oluyor, iyi düşünemiyor. Şimdi düşünüp düşünüp niye bu kadar taktim bu şeylere diyorum.
Ameliyat benim de aklıma geldi ama narkoz etkisindeyken bilinçaltımdan çıkacak olan seyleri düşünüp vazgeçtim 🤷🏻‍♀️😅
Ayy benim de fobimdir narkoz sonrası saçmalarım bütün sırları ortaya dökerim diye korkarım hep 🤣🤣
Evet canım bir yaşında bebeğim var şükür ki arabada yalnızdım ya o da olsaydı diye o kadar çok dua ettim ki..
Çok şükür canım demekki Allah korumuş onu ❤️

Bende isyerinde iki kıskanç vardı hemen farketmisler bir sene 14 kg verip gitmiştim 2 ayda yanlarına gittiğimde birinin dili tutuldu beni görünce digeride soruyor naptın nasıl.verdin.bu kadar kilo diye sordu normalde hiç konuşmayan çekemez biri dedim.hicbir şey yapmadım.kendiliginden gitti 😆😆😆
Oysaki her gün halı saha etrafında yürü koş 45 dk
Eve gel 30dk enaz vücut egzersizi squat yapıyorum he hehe
insan sinir oluyor de mi :KK70:

Mutlu pazarlar kızlarrr 🥰🥰🥰

FB_IMG_1716535025524.jpg

Benim de canım sıkılınca mutfağa yönelirim ama artık elimi oyalayacak sağlıklı atıştırmalıklar yapıyorum hem kafam dağılıyor hem diyetim bozulmuyor. ❤️
Ben de böyleyim canım sıkılınca, çalışınca bir şeyler yemek istiyorum. Ben de meyveyle kuruyemişle falan geçiştirmeye çalışıyorum

X