Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu aya 72.4 le başlamışım. Sadece 200 gram gitmiş. Ay sonu nasıl olacak bakalım.
Bu arada kilomuz aynıymış ay girişinde
Sen bide bana bak
Teşekkür ederim cnm.ayrildigim sevgilim tombiş işte spora baslasana yok işte bu halin ne olmuş evde durup durup yemek mi yiyorsun falan diyordu beni sinir ediyordu erkekler sizlerede böyle zorbalık yapıyorlar mı?
Canım insanın dış görünüşü herzaman değişir. Bedenini sevmiş demekki eskidigi iyi olmuş
Ben nisanliykende evliykende 90 kiloydum. Eşim hep sağlığın için dedi. Arada parmak bastı bu konuya ama gaza getirmek için olduğunu hep açıkladı. Mesela ben yakın zamanda diyetisyene gitmek istedim. Bana gitsen ne olacak sanki dedi
O hırsla ben 10 kg verdim. Ve şimdi 5 kg geri aldım. İçini aklını kalbini sevsin seni seven. Sende aynı mantikla ara sevdicegini
Rabbim esirgesin anlık birşeyler tüm görüntüyü alıp götürüyor. Ama akıl kalp hep orada. Saygı gör saygı duy öncelik sonra sev

Ooo senin toparlanman lazım kaptanicem
Hemen suyu arttırıyoruz
Ekmeği azaltiyoruz
Sucukts işlenmiş ürün onuda çıkaralım hayatımızdan ama kıyamadım ya 1 YK mis zaten afiyet olsun
Meyveli soda yerine az sodyumlu sadece sodaya geciyoruz.
Hareket yok leslie açalım hemen en az 15 dk
Sonra su içelim.2 bardak hala.ac gibi hissersek ki bence hissetmezsin
Yoğurt yada süt yanına fındık yada badem günü kapatalım. Afiyet olsun

Benim bugün kü rakam yazmıyor canım

Sabah
5 zeytin
Peynir
Şekersiz çay

Akşam
6 yemek kaşığı kuru fasulye
3 yemek kaşığı pilav

8000 adım
1.5 lt su
Y yosunlupapatya
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım

Şuan hırs yapmış bir kadın kadar hiçbir varlık tanımadım dünyada kafasına koyduğunu yapan helal olsun hepimize

Kız sucuğun nesi işlenmiş
Baharatlı kıyma
Sabah 10 dk spor yaptım ama bugün inşaat işiyle uğraştık biraz yoğun geçti.

Kız sucuğun nesi işlenmiş
Baharatlı kıyma
Sabah 10 dk spor yaptım ama bugün inşaat işiyle uğraştık biraz yoğun geçti.
Canım Karatay ne salam.ne sucuk ne sosis hiçbir şey önermiyor
Et işlenirken lezzetini ve raf ömrünü artırmak için fermantasyon, tütsüleme veya tuzlama gibi yöntemlerle dönüşüme uğruyor ya ondan işlenmiş dedim.

Hırs mevzusuna gelince bu arada ben aşırı dışardan yiyen sürekli makaram tüketen paketli gıdadsn çikolata cips saçma sapan bir.suru şey tüketen biriydim 1 ay önce beni gorseydiniz gecenin 23unde bir koca porsiyon makarna gömen meyve hiç yemeyen bol bol pide poğaça börek tüketen biriydim
İnsan hirslaninca herşey tak ediyor.

Allah herkesi iyilerle.karsilastirsin
Gerçi bazıları gerçekten imtihan...

Canım burası Kayseri
Damarimi kessen çemen akar

Miss gibi menü valla afiyet olsun her şey kararında

Hayırlı olsun takımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…