Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım gayet güzel olmuş güzel eksiler inşallah
Anksiyetem tuttu uyuyamıyorum uykum var aslında ama saçma sapan konular kafama takılıyor
Canım benim de böyle bir sorunum var dr a göründün mü uykuya dalmak için ilaç kullanıyorum ben ama önce melissa çayı deneyebilirsin
Günaydın herkese ınsalhhh bugün herkesin yüzü güler tartida
Günaydııınnnn inşallah
Gunaydinlar yürüyüşten geldim 12 000 adim olmus
Günaydın canım maşallah ayaklarına sağlık
Cumartesi 67.4
Bu hafta 67.0
Eksi 400 grm
LenaG Y yosunlupapatya Mthn83
Temmuz hedefime ulaştım sanırım kaç dı hatırlamiyorum ama sanki 67 idiEki Görüntüle 3457701
Tebrik ederim canım

İyi ki yememişim o zaman, uyuyamıyorum ben sıkıntım o yani o yüzden acıkıyorum aslında ama çaresini bulamadım bir türlü ilaçlar bile fayda etmiyor. Anca uykum geldi mesela
Sevmediğin bir aktiviteye başla. Hem kafanı susturur hem sevmediğin için uykun gelir. Yada anlamadığın bir konu hakkında kitap oku
Gunaydinlar yürüyüşten geldim 12 000 adim olmus
Ne ara kalktın ne ara yürüdün
Umarım önden tartı almisindir
Cumartesi 67.4
Bu hafta 67.0
Eksi 400 grm
Temmuz hedefime ulaştım sanırım kaç dı hatırlamiyorum ama sanki 67 idiEki Görüntüle 3457701
Eksini tebrik ediyorum canım
Hedefin 65.8 miş gizlice değiştireyim mi
Geçen cumartesi 95.25
Bugün 93.35
Fark - 1.900 (ödemler gittiii)

Y yosunlupapatya Mthn83
Vavv çekişmeli bir kaptanlık haftası olacak gibi

Günaydın
Tartimda sıkıntı var, kiyafetli kiyafetesiz ayni olctu. 4-5 kez çıktığımda en son bu sayıları gördüm . herhalde doğrudur.

Salı günü kaç kiloydum hatirlayamadim. Not alıyordum normalde ama almamışım bu kez.

Eklentiler

• IMG_20240727_083309.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 11
Geçen cumartesi 95.25
Bugün 93.35
Fark - 1.900 (ödemler gittiii)

Y yosunlupapatya Mthn83
Tebriklerrr superr
Aaa Ammada atmışım vay beee neyse daha zamn var neden olmasın

Sali gunu kilom 81.450
Bugunku kilom 80.50
fark 950 qram
Yuzde olarakv1.16% LenaG Y yosunlupapatya
Eki Görüntüle 3457707
Günaydın canım çok tebrik ederim harika bir eksi cumartesi tartısı baz alınıyor (bu durumda senin başlangıç sayın baz aldım) eksin 1.300
Günaydın canım Geçen Cumartesi yi baz alıyoruz 74.20 tartı foton geçen hafta tebrik ederim.

Son düzenleme:
Gezmelerde zor biraz o canım sağlığın yerinde olsun da dönünce rutine girersin artik

Teşekkürler kaptanım
Amin inşaAllah
Gerçekten sevdiğim ıvır zıvır, çikolata almadım, yemedim, simit yemedim, ekmek bazen tek öğün, bazen hiç yemedim, öğün aralarını uzun bıraktım.
Dün 9.000 adım, önceki gün 12.000 adım üzeri yürümüşüm.
Su biraz az içiyorum, tüm gün sokakta olduğum için, eve gelince yükleniyorum
Wc ye fazla gidemiyorum
Bu şekilde Almanya’da olsam - 1,5 en az gitmeliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…