Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tek zorlandığım çikolata isteği nasıl bastıracağım bilmiyorum bir fikir verin başka abur cubur sevmiyorum kola asitli içecek bağımlısı değilim cips türevi çok tüketmem ama çikolata benim bağımlılığım sigara gibi yok böyle bir şey ya bildiğiniz aşeriyorum şu an hamileyken böyle yaşamadım ya 🥴🤯
Canım cumartesi günleri azar azar yiyebilirsin.
Birden kesersen aklında olduğu için kilo vermen yavaşlar vücut direnir.

Ay kendi menümü yazmayı unuttum
24.07.2024 Çarşamba

Sabah 2 kupa yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,2 dilim ananas,1 yk fıstık ezmesi,1 tk reçel (yaparken tadına baktım)

Ara 15:00 yarım çay bardağı leblebi,6 fındık,3 badem,kahve

Akşam 19:30 canım kahvaltı istedi 2 yumurtadan omlet,40 gr beyaz peynir (üzerine çörek otu 1 çk) ,8 zeytin,yarım domates, 1 bardak kola zero 🙈

Su az oldu anca 2 lt
6500 adım
Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Vay be kaptanım mezuniyet sıralarına hızla tirmaniyorsun 😍

Yenilerin de eskilerin de gözleri seni arıyor.
Sen hep ol 💞💞
Teşekkür ederim 😘
Bende ne yazdılar acaba diye heyecanla geliyorum ama Lena kaptanima da dedim. Kendim yapmiyorken bunu neden yedin demek ağır geliyor bana utanıyorum 🫣
Ama elimden geldiğince burada olmaya çalışıyorum 😍
Hepiniz çok değerlisiniz. Mutluluğunuzu küçükte olsa bir katkım olsun istiyorum hep ♥️

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Güya bu gün spor yapmayacaktım😂dinlenecektim 4 çocuk ile ne mümkün.
Parkta çocukların peşinden koştum.
Eve dönüşte eşime dedim siz araba ile gidin,evin önündeki parkta oynasın çocuklar.
Bende yürüyerek geleceğim hem biraz daha zaman geçer hemde gelir gelmez çocukları yukarı alır duş yaptırırız diye. Parktan eve kadar yürüdüm biraz yolu uzattım tabi😂
Eve geldim çocuklara banyo yaptırdı.
Birşeyler yedirdim
Kendim bir bardak ödem atıcı dukkan ve 1 bardak şekersiz çay içtim IMG_6114.jpeg
10 kat merdiven çıktım uygulama 8 saymış😂

Tek zorlandığım çikolata isteği nasıl bastıracağım bilmiyorum bir fikir verin başka abur cubur sevmiyorum kola asitli içecek bağımlısı değilim cips türevi çok tüketmem ama çikolata benim bağımlılığım sigara gibi yok böyle bir şey ya bildiğiniz aşeriyorum şu an hamileyken böyle yaşamadım ya 🥴🤯
:sinirli: Sakııınn cıss o

Günde 2 küçük kare kahve yanına normal bence stevialı olanlar var onlardan da alabilirsin ❤️

Vay be kaptanım mezuniyet sıralarına hızla tirmaniyorsun 😍
Ohoo daha çok var ama motivasyonum hafiften kaymıştı topladım yine ❤️ pilates yaparken zorlanıyorum hareketleri yaparken orama burama kramp giriyor, aşırı titriyorum ona sinir oldum hırs yaptı bende 😘

Teşekkür ederim 😘
Bende ne yazdılar acaba diye heyecanla geliyorum ama Lena kaptanima da dedim. Kendim yapmiyorken bunu neden yedin demek ağır geliyor bana utanıyorum 🫣
Ama elimden geldiğince burada olmaya çalışıyorum 😍
Hepiniz çok değerlisiniz. Mutluluğunuzu küçükte olsa bir katkım olsun istiyorum hep ♥️
Olur mu hiç ne kadar çok kilo verdin sen deneyimlerin çok önemli 😘

Selamlar 🎯

10.15 kahvaltı
1 yumurta
4_5dal.maydanoz
5 zeytin
1 salatalık+yeşil çay

15.30
Sütlü türk kahvesi + 10 çiğ badem

18.30
Az yağlı tavuk sote
4_5kaşik sebzeli buğday pilavi
1 kase yogurt
3 lt su 🙋🏻‍♀️
8000adim
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 @Leyl35 Y yosunlupapatya bugünkü plan tamamlandı.
Lena ve Sitare bacilarim.sizi dinledim 1 dilim peynir minnak bir lavaş ekmeği 3 lokma kadar ya var ya yok yedim nefsimi koreltmek için yoksa bayağı lavaş bana ben ona bakistik durduk.😆😆😆
Aşırı yürüdüm yokuşlu yokuşsuz bugün ayaklarım.kopuyor ağrıdan.
Afiyet olsun cok guzek menu olmus 🩷
Bir ara öğününe su stick bitter cikolatalar var ince. Onu duble sekersiz turk kahvesi ile sindire sindire yiyerek bastirabilirisn. Bu bahsettigim cikolatalar 75 kalori falan pirinc patlaklilari da var hatta

24.07.24
08.30
Salatalık,kahve

12.30
Menemen, 1 dilim peynir, 5 zeytin, maydanoz, 1 dilim TB ekmek

16.00
Sade kahve, kabak çekirdeği, armut

19.30
1 kepçe çorba
8 YK patates kavurması
Salata,yoğurt
1 hurma

Şu:2 lt
Spor yok maalesef. LenaG LenaG
Afiyet olsun her ne kadar sebze de olsa patates nişasta bakımından çok zengin akşam yemeği için diğer sebzeler patlıcan,kabak,kereviz gibi daha uygun olur canım ❤️ Suyu bira daha arttırsak harika olur 🙏

LenaG LenaG Y yosunlupapatya Mthn83 Mthn83
Güya bu gün spor yapmayacaktım😂dinlenecektim 4 çocuk ile ne mümkün.
Parkta çocukların peşinden koştum.
Eve dönüşte eşime dedim siz araba ile gidin,evin önündeki parkta oynasın çocuklar.
Bende yürüyerek geleceğim hem biraz daha zaman geçer hemde gelir gelmez çocukları yukarı alır duş yaptırırız diye. Parktan eve kadar yürüdüm biraz yolu uzattım tabi😂
Eve geldim çocuklara banyo yaptırdı.
Birşeyler yedirdim
Kendim bir bardak ödem atıcı dukkan ve 1 bardak şekersiz çay içtim Eki Görüntüle 3456892
10 kat merdiven çıktım uygulama 8 saymış😂
Aman tanrım dedim maşallah ablacım nasıl yaptın bunları benim tek çocukla şaftım kayıyor :KK70:

Canım benim bünye artık alışmış😃düşün bu kadar koşturmacanın üstüne birde kilo vermek için diyet yapıyorum🫣
benim şimdiye kadar 0 beden olmam lazımdı😂
Doğru valla diyetisyenin dediği gibi , metabolizma alışıyor rutine ek bir şeyler arıyor. Malesef sıfır beden olamadık hamilelikten önce de sıfır beden değildim ama bu kadar da değildim :KK70:

Doğru valla diyetisyenin dediği gibi , metabolizma alışıyor rutine ek bir şeyler arıyor. Malesef sıfır beden olamadık hamilelikten önce de sıfır beden değildim ama bu kadar da değildim :KK70:
Bende hamilelikler doğumlar derken kilolar aldı başını gitti. Özelikle bu yıl birden almaya başladım onun için artık bir dur demek istedim

Git gide kilo vermek zorlaşıyor 🤔

X