Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok teşekkürler kaptanım hoşbuldumm
Tartılmak gafletinde bulundum kaptanım korkunç tablom ektedir
Başlangıç/ 23 temmuz 2024: 92 kilo
Kaptanım LenaG

Eklentiler

• 20240723_135714.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 13
Kaçırdımmı arada yazdınızmı ? Tartı günleri salı başka ?
Salı kontrol tartısı. Fotoğraf atmanıza gerek yok. Kaptanlar için Salı günkü tartı önemli transfer hakkını kazanıyor.

Cumartesi resimli tarihli nickli fotoğraf atıyorsunuz
Yani Salı ve cumartesileri

Canım kaptanların tartısında yanlışlık var. Ben eksi 400
Y yosunlupapatya eksi 300
LenaG
Yani transfer hakkını ben kazanmış oluyorum
Canım evet sen 100 gram daha fazla vermişsin ama biz kilo verme oranına bakıyoruz yani
Cumartesi tartısı - Salı tartısı =fark /Cumartesi tartısı x100 şeklinde defalarca kontrol ettim. Y yosunlupapatya

Canım hoşbuldum teşekkür ederim. 70 olsa yeter haklısın

Çok teşekkürler kaptanım hoşbuldumm
Tartılmak gafletinde bulundum kaptanım korkunç tablom ektedir
Başlangıç/ 23 temmuz 2024: 92 kilo
Kaptanım LenaG
Moralini bozma canım bende 95 ile başladım. Burda çok güzel motive ediyor arkadaşlar. Şimdi 81.300
İlk hedefim 78 az kaldı Son hedef için daha tam karar veremedim ama 68 gibi düşünüyorum inşallah sağlıklı bir şekilde nasip olur

Canım istersen kendin evde ara ara tartılıp kontrol altına alabilirsin. Ben neredeyse her gün tartılıyorumfazla çıktığım zaman direk dengeleme yapıyorum

Çok güzel bir başarı elde etmişsinn canımmm çok motive oldum hakikaten bunu görmek çok sevindirdi beni. Seni ve grubumuzu çok tebrik ediyorum eminim hep birlikte sonuçlarımız çok güzel olacak.

Canım evet sen 100 gram daha fazla vermişsin ama biz kilo verme oranına bakıyoruz yani
Cumartesi tartısı - Salı tartısı =fark /Cumartesi tartısı x100 şeklinde defalarca kontrol ettim. Y yosunlupapatya
Canım zaten kafam karışıktı iyice çorba olduşimdilik tam anlamadım ama sakin kafa ile anlarım

Canım istersen kendin evde ara ara tartılıp kontrol altına alabilirsin. Ben neredeyse her gün tartılıyorumfazla çıktığım zaman direk dengeleme yapıyorum
Tşk ederim.tavsiye içinde tarti buraya paylaşılması ve durumun gözüküp nedenini gözden gecirmek bana gerekli gibi geliyor yoksa her dakka çıkarım tartiya hiç mühim değil, işte dengeleme görevi görüyor burasida benim için.
Belki kaçırdığım.bir nokta vardır diye soruyorum neden kaldırılması isteniyor?

Çok güzel bir başarı elde etmişsinn canımmm çok motive oldum hakikaten bunu görmek çok sevindirdi beni. Seni ve grubumuzu çok tebrik ediyorum eminim hep birlikte sonuçlarımız çok güzel olacak.
Teşekkürler canım. Aynen hiç moral bozmuyoruz yeterki sağlığımız yerinde olsun kilo geldiği gibi giderler

Canım strese sokuyor gibi okudum bir kaç kez sanırım dedim bir sorayım sadece 1 farkla kalsın kazandı demek gerçekten strese sokuyor ha o stres baskı hissi kimisine iyi gelebilir.

Valla canım kaptan olmadığım zamanlarda sorun yok benim için
Ama kaptan olunca aşırı stres oluyorum.
Buda modumu düşürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…