Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Demokratik bir şekilde oylama yapılması çok güzel adil bir şekilde herkesin fikri alınıyor oyumu kullandım bu defa herkes kullansın cogunlugun karariyla devam edelim

Valla canım kaptan olmadığım zamanlarda sorun yok benim için
Ama kaptan olunca aşırı stres oluyorum.
Buda modumu düşürüyor
O zaman canim sen kaptanlık kavramını çıkar hayatından ben yaparım seve seve senin yerine seni sıkıntıya sokan oymusNeyse ben yeniyim burada demokratik oylamamiz ne sonuç verirse artık

Çok teşekkür ederim canım
Afiyet olsun canım, sebze eksik görünüyor menüde, eklersen daha dengeli olur
Afiyet olsun canım, ben de hindiba kahvesi içiyorum ama faydasını tam bilmiyorum
Eline sağlık kaptanım

O zaman canim sen kaptanlık kavramını çıkar hayatından ben yaparım seve seve senin yerine seni sıkıntıya sokan oymusNeyse ben yeniyim burada demokratik oylamamiz ne sonuç verirse artık
Valla seve seve sana devrederdim ama kural gereği kim çok kilo verirse kaptan o oluyorbu hafta ver kaptanlığı sana devredeyim 23 Temmuz yazacağıma 21 Temmuz yazmışım

Hindiba kahvesi inanılmaz tok tutuyo şuan için gördüğüm fayda bu

Akşama yazamam belki diye şimdi yazayım dedim. Kahvaltım fotoğrafta. Kiraz saplı yeşilçay.
1 yumurtayla menemenimsi bir sey yaptım
Baharatlı, tuzsuz yoğurt 3 yk
Ekmek de bir dilimdi.

1 litre suyu bitirdim. Eşim gelince kızımı parka götürecek. Sporumu o saatte yapmayı planlıyorum.

Arada bir sade Türk kahvesi ve laviva çikolatanın 3/1'ini yedim.

Akşama taze fasulye ve bulgur pilavı var.
2 yk pilav, 5-6 yk kaşığı susuz taze fasulye yanına da 1 kase kadar yoğurt yerim muhtemelen.
Sporumu yaparsam bugün firsat bulunca yada yarın bildiririm kaptanım Y yosunlupapatya

LenaG Mthn83

Eklentiler

• IMG_20240723_111853.jpg
    135,9 KB · Görüntüleme: 16
Afiyet olsun,spor da yaparsan gayet güzel bir menü

menun cok güzel canım masallah evde olmak sana yaradı okul zamanı daha çok yorulup yetişemiyordun çocuk beslenme okula hazırlık derken :) sorla desteklersen çokk güzel olacak inşallah

Güzel program

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…