Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canım

Oğlum iyi çok şükür, kontrolleri devam edecek

Benim yolculuk bugün başlıyor, gece senin memlekete selam verip benimkine şutlanacağım inşaAllah

Sen özlenmeyecek kadın mısın

Amanııın
Aslında hedefi tutturmam lazım
Yoksa kıyafetim olmayacak (düğünümüz var da)

canım sen A Asya89 takımındasın onu etiketleyerek tabiki istiyorsan paylaşabilirsin diğer kaptanlarım daha iyi bilirler tabii :)

Tabi tabi özellikle köz salata bayılırım
Eltim kek yapıp getirmemi istedi yapacam tabi yesin de sissinler elticilik bunu gerektirir
aynenn sonrada kız sen zayıfladın mı spor mu yapıyon dediklerinde yoo oturduğum yerden zayıflıyorum kıaazz dersin daha bi havalı olursun :)

A Asya89 kaptanım paylasaymmı haftasonuynu

Bu menu bana gercekten cok az geldi kaptanim
Canım neden ekmek yok bence her ogununde ekmek olmali. Hatta kahvaltida iki dilim
aynenn sonrada kız sen zayıfladın mı spor mu yapıyon dediklerinde yoo oturduğum yerden zayıflıyorum kıaazz dersin daha bi havalı olursun :)
Sonra zayiflayinca ne diyor bilihor musun gozlerin çöktü hic guzel olmadin falan diyor bir türlü begendiremedim kendimi

Bu arada kizlar eski diyetisyenim bana hemen mutfak tartısı aldırmıştı pahali bir sey degilmis ama cok is görüyor ozellikle ekmek icin. Bizim bir dilim sandigimiz ekmekler bazen cok buyuk olabiliyormuş. Bir dilim ekmek 25 gr olmalıymış

kıskançlığından diyorlar banada çok kilolusun diyorlar sonra kız yüzün gözün çökmüş baya zayıflamışsın ben nasıl mutluysam o başkası kulak arkası ahahahah :)

Afiyet olsun canım ya çok az yiyorsun ya da ayar biraz kaçıyor gibi senin menüler bu kadar kısma sonra yeme atağı gelir. Kahvaltı fazla kaçmış sonra da çok az olmuş mesela sabah yediğin bamya ve yeşil fasulyeyi yanında yoğurtla 18:00 e alabilirdin daha dengeli ve doyurucu olur diye düşünüyorum.
Günaydın canlar
Günaydın canım
Günaydınlar hanımlar bizde mutfak işidevam yer seramiği döşemesi kaldı sadece .
Günaydın kolaylıklar dilerim
Günaydııınnn
Günaydın kızlaaar hindistan cevizli türk kahvemle başladım haftaya
Günaydın Venüscüm afiyetler olsun
Güno
Güzel haftalar olsun. Ne geceydi be 2 yi geçiyordu .uyuyamadim
Artık hava serinler herhalde bu hafta inşallah
Canım omlet cekti gideyimde yapayım.
Günaydın canım gece sıcaktan uyuyamama problemi bende de var
Günaydın kızlar mutlu huzurlu bir hafta olsun inşallah
Günaydın mutlu bir hafta olsun inşallah
Hayırlı sabahlar canım
Gunaydinlar
15.000 adimimi attim geldim.
Bugunle beraber 11 gundur her sabah 10 bin adim ve üzerinde yürüyüş yapiyorum
Günaydın maşallah
Günaydın diyetisyen senin yeme düzenini ve alışkanlıklarını anlamaya çalışıyor canım o yüzden normal ye dedi ama emin ol listen de çok keyifli olacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…