Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana bir diyet listesi verdi ama ona uyarsam kilo veremem diye uymuyorum bir uygulama yükledim ne yediysem not ediyorum kalorileri yazıyor suyu falan not ediyorum sporları da yazıyorum yaktığım kalorileri yazıyor, paketli gıdalar dışında ölçülü olarak her şeyden yiyorum ilaç kullanıyorum bir de, yemekten sonra bir kaşık elma sirkesi insülin direncini düşürüyormuş deneyebilirsin.

Aa canim elma sirkesiji denerim spora dogrusu hic vaktim olmuyo iki cocuk isler filan bahceyle ugrasyorum vakit kalmiyo bana ekmekden sekerden uzak dur dedi aralikli oruc iyi geliyo dedi pkoyada bide sut verdigim icun iyi beslenmeliym seker yerine kuru meyve hurma kullaniyorum ekmek yerine yulaf kullaniyorum

Diyor ki diyetisyen sen günde çocuğun peşinden ne kadar koşarsan koş vücudun onun rutin olduğuna alışıyor dedi onu hareketten saymıyor dedi başka şeyler yapman lazım dedi, yürüyüş bisiklet ip atlama, çocukları parka götürürsen falan park aletleri var ya onlardan yapabilirsin ya da çoğu kadın gibi leslie yapabilirsin evde ben de arada yapıyorum 30-40 dk iyi terletiyor

Teşekkürler kaptanicemmm

Çok doğru yasaklanmalı bence her türlü sapkınlıklar videolar cocukari çok etkiliyir bencede yani burda reklamı olur mu acaba biz yotubu sildik tabiiii indirdik bı nebze daha iyi diyeyim benimde büyük kızım 10 yaşında 11 olacak şuan dizilerden çok zevk alıyor TV bağımlisi diyebilirim biz kısıtlıyoruz minimum 1 saat maksimum 3 saate kadar çıkabiliyor, tr dizilerinden seksenlere bakıyor birde kalk gidelim en azından daha iyi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…