Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eş evden uzakta olunca sorumluluk ikiye katlanıyor sen iyi ol da bizler buradayız çekinmek nedir canım benim
Miniğim uyanmadan ben kaçayım sabah piknik vari bir gezi yapacağız parkta biraz eglensinler
İyi eğlenceler canım benim

Maalesef
Atlasam süper olur aslında

Afiyet olsun canım

65 Allahım çok amin

Afiyet olsun canım kirazlar biraz fazla kaçmış ama cumartesi günü diyelim yarından itibaren dikkat edelim gönderelim kiloları
Tekrar yazayım yaş 24 boy 167 kilo 76, 35 ile başladım 13 temmuz cumartesi bugün 74.20 çıktı temmuz sonu hedef 70 kilo
Mthn83
Günaydın kızlar dun yediğim mercimekli kofte ye rağmen nasıl da aç uyandım boşuna demiyorlar yedikce mide genişliyor daha fazlasını istiyor
Günaydın canım yedikçe daha çok acıkıyor insan
Ooo günaydın kaptaniçem
SAbah tartilin. Demistiniz LenaG
Günaydın canım başlangıcın hayırlı olsun sağlıkla beraberce cayır cayır yakalım yağları
Günaydın canlar
Günaydın çiçek güzeli
Günaydın canım
LenaG A Asya89
Tartı bıldırımı ıle dıyete başlıyorum
Günaydın tekrardan hayırlı başlangıçlar olsun
Gunaydın hanımlar
Günaydın canım

yok çok haklısın canım, büyük kızımı takip eden bir psikolog var da geçen bizi görüşmeye çağırdı, youtube kesinlikle yasaklamanız gerekiyor dedi, o kadar tehlikelibir platform ki orası değil Defne diğer bütün çocuklar için inanılmaz kötü şeyler var dedi ki Defne daha çabuk kaptırabilir kendini dedi (cihaz kullanması sebebiyle özgüvensizlik yaşadığını belirttiği için böyle diyor) ve isteseniz de takip edemezsiniz diyor dipsiz kuyu, birini görseniz diğeri gözden kaçar diyor

Varım Hemen liste yapıp yarın alıyoruuum
hadi bakalım süpersinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…