Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana bir diyet listesi verdi ama ona uyarsam kilo veremem diye uymuyorum bir uygulama yükledim ne yediysem not ediyorum kalorileri yazıyor suyu falan not ediyorum sporları da yazıyorum yaktığım kalorileri yazıyor, paketli gıdalar dışında ölçülü olarak her şeyden yiyorum ilaç kullanıyorum bir de, yemekten sonra bir kaşık elma sirkesi insülin direncini düşürüyormuş deneyebilirsin.
Oylemi canim nasil bisey yapiyosun sen bende sonuclar insulin diremci ve pko cikinca direk aralikli oruc yap dedi bir tek o iyi gelr dedi aslinda ekmek ve tatlidan baska hersey yiyorum sut verdigim icjn hala vitaminli beslrnmeye dikkat edyorum saat 12de kahvalti ara ogun ve 6 da son ogunumu yiyorum

Günaydın canım kızlaar hayırlı pazarlar :KK60:

Eklentiler

• 1000014302.jpg
    1000014302.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 1000014410.jpg
    1000014410.jpg
    170,9 KB · Görüntüleme: 23
Aa canim elma sirkesiji denerim spora dogrusu hic vaktim olmuyo iki cocuk isler filan bahceyle ugrasyorum vakit kalmiyo bana ekmekden sekerden uzak dur dedi aralikli oruc iyi geliyo dedi pkoyada bide sut verdigim icun iyi beslenmeliym seker yerine kuru meyve hurma kullaniyorum ekmek yerine yulaf kullaniyorum
Bana bir diyet listesi verdi ama ona uyarsam kilo veremem diye uymuyorum bir uygulama yükledim ne yediysem not ediyorum kalorileri yazıyor suyu falan not ediyorum sporları da yazıyorum yaktığım kalorileri yazıyor, paketli gıdalar dışında ölçülü olarak her şeyden yiyorum ilaç kullanıyorum bir de, yemekten sonra bir kaşık elma sirkesi insülin direncini düşürüyormuş deneyebilirsin.

Aa canim elma sirkesiji denerim spora dogrusu hic vaktim olmuyo iki cocuk isler filan bahceyle ugrasyorum vakit kalmiyo bana ekmekden sekerden uzak dur dedi aralikli oruc iyi geliyo dedi pkoyada bide sut verdigim icun iyi beslenmeliym seker yerine kuru meyve hurma kullaniyorum ekmek yerine yulaf kullaniyorum
Diyor ki diyetisyen sen günde çocuğun peşinden ne kadar koşarsan koş vücudun onun rutin olduğuna alışıyor dedi onu hareketten saymıyor dedi başka şeyler yapman lazım dedi, yürüyüş bisiklet ip atlama, çocukları parka götürürsen falan park aletleri var ya onlardan yapabilirsin ya da çoğu kadın gibi leslie yapabilirsin evde ben de arada yapıyorum 30-40 dk iyi terletiyor

Afiyet olsun canım kirazlar biraz fazla kaçmış ama cumartesi günü diyelim 🤭 yarından itibaren dikkat edelim gönderelim kiloları :rapci:

Mthn83 Mthn83

Günaydın canım yedikçe daha çok acıkıyor insan 🤷‍♀️

Ooo günaydın kaptaniçem 😘

Günaydın canım başlangıcın hayırlı olsun sağlıkla beraberce cayır cayır yakalım yağları 🙏

Günaydın çiçek güzeli 😘

Günaydın canım ❤️

Günaydın tekrardan hayırlı başlangıçlar olsun 🙏❤️

Günaydın canım ❤️
Teşekkürler kaptanicemmm😘

yok çok haklısın canım, büyük kızımı takip eden bir psikolog var da geçen bizi görüşmeye çağırdı, youtube kesinlikle yasaklamanız gerekiyor dedi, o kadar tehlikelibir platform ki orası değil Defne diğer bütün çocuklar için inanılmaz kötü şeyler var dedi ki Defne daha çabuk kaptırabilir kendini dedi (cihaz kullanması sebebiyle özgüvensizlik yaşadığını belirttiği için böyle diyor) ve isteseniz de takip edemezsiniz diyor dipsiz kuyu, birini görseniz diğeri gözden kaçar diyor

hadi bakalım süpersinnn :KK76:
Çok doğru yasaklanmalı bence her türlü sapkınlıklar videolar cocukari çok etkiliyir bencede yani burda reklamı olur mu acaba biz yotubu sildik tabiiii indirdik bı nebze daha iyi diyeyim benimde büyük kızım 10 yaşında 11 olacak şuan dizilerden çok zevk alıyor TV bağımlisi diyebilirim biz kısıtlıyoruz minimum 1 saat maksimum 3 saate kadar çıkabiliyor, tr dizilerinden seksenlere bakıyor birde kalk gidelim en azından daha iyi diye düşünüyorum

X