Popüler Konu LenaG ile MasterFit

nemli ve sıcak mizaç oluyor.
Demeviler beden harareti yüksek, deri yapıları pürüzsüz ve yüzleri parlak kırmızı, tez canlı bunun yanında kuvvetli, ağız tadı tatlı, fazla esneyen, uykusu fazla olan özelliklere sahiptir. Ayak ve elleri kolay uyuşur.
kalp damar ve böbrek hastalıklarına yatkındırlar mizaca uygun beslenmezlerse
Cokk sordum son sorum söz 😅🥰 benim zayıflama donemim ne zaman birde eşim aslan onun mizacı nedir🫶🏼😍☺️🥰

Kahvaltı saati 12

Akşam yemeği 18 de yendi
Patlıcan yemeği
Pilav 3 yemek kaşığı
1 kase yoğurt
2 lt su
6000 adım
Resim çekemedim eşim niye sürekli yemekleri çekiyorsun deyince çekmedim umarım sorun olmaz
LenaG LenaG @Asya89
Eki Görüntüle 3452518
1000010929-jpg.3452519
Canim patlican yemegi tarifin nedir

Canim patlican yemegi tarifin nedir
Normal patlıcan yemeği canım küp küp patlıcanları doğrayıp tuzlu suda bekletiyorum acısi gitsin diye
Tencerede soğanı biberi kavurup üzerine salçayı ilave edip biraz daha kavurulunca patlıcanları atıyorum bir 5 10 dk kavurup rendelenmiş domates ve 1 2 bardak su döküp kısık ateşte pişiriyorum

Selam güzel hatunlar nasılsınız bakalım 😍😍

LenaG LenaG kaptaniçemm sayfanın ismi değişmiş ben yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏

Yaz aylarında buralar tenha olur derlerdi doğruymuş kızlar baya eksilmişiz takımlar kışın 20 kişilik falan oluyodu 50 kişi burda çene yapıyordu falan çok güzeldi 😇🥳

Benim de malum sınav koşuşturmam vardı, orta geçti ama sanırım atanamam seneye tekrar çalışmam gerekecek gibi..

Sınav stesi derken baya yedim yine offf 🫤

O yüzden soluğu burda aldım. Bu sefer farklı bir yöntem uygulayacağım: hergün menü spor vs paylaşacağım ama takımlara girmeyeceğim çünkü uzun süre tartılmayı düşünmüyorum sık tartılınca bana iyi gelmiyor hemen pes ediyorum o yüzden 21 günlük sağlıklı beslenme spor sürecine başlıyorum yarından itibaren inşallah burda hergün paylaşacağım.
Neden 21 gün derseniz bi hedef vermeyince ben 3 gün sonra tatil günü yapıyorum onu engellemek için. Yoksa hergün uymamız gereken şeyler.
Selam canım hoşgeldin ❤️ Teşekkür ederim 😘
Benim de fena geçmedi gibi ama matematik beni zorlamıştı dün cevaplara baktım pek iç açıcı değil matematik kısmı hayırlısı bakalım 🙏

Sevgili arkadaşlar yarın tartı bildirimlerimizi beni ve kaptanlarınızı etiketleyerek 14:00 e kadar yapmayı unutmayalım. Kaptanlar tartı fotolarını bana özelden tarihli ve nickli olarak atacaklardır. Bakalım transfer hakkını hangi kaptan kazanacak :cool:

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:

Öpüyorum siziiii :KK36:

Not: Yanlışlık veya eksiklik görürseniz haber edin canlarım

Sicak besinler nasil yani cnm ben de su agirlikliyim
canım besinlerin mizacı var. onun listesi var. mesela sıcak besinler bal, kırmızı et, baharatlar... hepsi aklımda değil. besinler de 2 li yani sıcak kuru, sıcak nemli, soğuk kuru ve soğuk nemli gibi.

içecek olarak bizi ısıtan nane çayı ve rezene çayı. özellikle de içine azcık bal konunca...
yemeklerinde baharat kullan. o da çok önemli. bir de suyu aşırı içme. bize 1,5 lt yeterli. yazın zaten 2 lt yi geçiyoruz. içine tarçın ya da karanfil at.

Son düzenleme:
Menüm LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Sabah 9.00 da: sekersiz kahve
2 kuru kayısı ve limonlu su

Öğlen 12.00: 1.5 haslanmis yumurta
1.5 dilim tb ekmek 1 kk az peynir
5 zeytin
Bol salatalik domates

Ara: sekersiz sütlü kahve
2 dilim kek 🙄 ve 1 avuc ici kuruyemis

Aksam 18.30: 1 köfte 1 tavuk baget
1 el kadar et ızgara ekmeksiz
1 köz biber 1 köz patlican
Az salata

Spor: sabah 11.000 adim yürüyüş
1000 ip atladim 🤗
Ekstra 6000 adim daha gün icinde

Su 3 litre

15 temmuz menum erken bitti
Sabah kahvalti etmek istemedim patatesli pogaca
Bir top kakolu acik dondurma
Oglen domatesli sehriyencorbasi bir dilim k ekmek
Ara bir kayisi, bir avuc tuzlu fistik, 1 ader nutellali cookie
Aksam 1 tabak semizotu yogurt 3 yk domatesli makarna LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 sibel_84 sibel_84

6000 adim 2 lt su
Afiyet olsun :KK200: kız ne oldu dengeli beslenme
LenaG LenaG @Asya89 Mthn83 Mthn83
İyi Akşamlar Kızlar
15.07.2024
11:30 2yumurta, 1büyük salatalık, 4yk.yağsız yoğurt,acı pulbiber ve zerdeçallı karışım

12:30 duble filtre kahve şekersiz

17:30 dan 18:30 a kadar
2 elma, 2salatalık, 2kayısı, 1büyük erik ve 2 şu bardağı su ile yaptığım smoothie (malzemeler girince 3buçuk bardak oldu hepsini içtim) 🙄

Akşamda yeşil çay içerim
3.5 litre su
Spor- 6163 adım
Afiyet olsun canım güzel olmuş :KK200:
Kahvaltı saati 12

Akşam yemeği 18 de yendi
Patlıcan yemeği
Pilav 3 yemek kaşığı
1 kase yoğurt
2 lt su
6000 adım
Resim çekemedim eşim niye sürekli yemekleri çekiyorsun deyince çekmedim umarım sorun olmaz
LenaG LenaG @Asya89
Eki Görüntüle 3452518
1000010929-jpg.3452519
Afiyet olsun canım :KK200:

X