Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız maşallah amma kosturmusun

Afiyet olsun canım tek öğün zor olmuyor mu?

Afiyet olsun canım. Ama tabak konusuna soyle aciklik getirsek daha anlaşılır olur bence. Kaç yemek kaşığı yediysek onu yazalım. Bir tabak derken tabağın büyüklük küçüklüğünü bilmiyoruz çünkü.

Mavi ı takımın kızları halen daha bildirim yapmayanlar var.
Valla canım benim kırmızı kızlarımın da bazıları hiç menü spor paylaşmıyorlar.
Bizde gün içinde çok koşturuyoruz
Nasıl ki hemen ilk fırsatta gelip burda bildirim yapıyorsak
Arkadaşlar sizlerde her gün menü paylaşmak zorundasınız çünkü kurallar bölümünde yazıyor.gerçekten her gün yeterince koşturmalı günümüz var lütfen sizede sürekli zaman ayırıp menüyü yazın atın demeyelim

Afiyet olsun canım. Ekşili köfte deyince canım çekti. Yarın bende mi yapsam napsam. Yürüyüş de menü de güzel canım.

Selam güzel hatunlar nasılsınız bakalım

LenaG kaptaniçemm sayfanın ismi değişmiş ben yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun inşallah

Yaz aylarında buralar tenha olur derlerdi doğruymuş kızlar baya eksilmişiz takımlar kışın 20 kişilik falan oluyodu 50 kişi burda çene yapıyordu falan çok güzeldi

Benim de malum sınav koşuşturmam vardı, orta geçti ama sanırım atanamam seneye tekrar çalışmam gerekecek gibi..

Sınav stesi derken baya yedim yine offf

O yüzden soluğu burda aldım. Bu sefer farklı bir yöntem uygulayacağım: hergün menü spor vs paylaşacağım ama takımlara girmeyeceğim çünkü uzun süre tartılmayı düşünmüyorum sık tartılınca bana iyi gelmiyor hemen pes ediyorum o yüzden 21 günlük sağlıklı beslenme spor sürecine başlıyorum yarından itibaren inşallah burda hergün paylaşacağım.
Neden 21 gün derseniz bi hedef vermeyince ben 3 gün sonra tatil günü yapıyorum onu engellemek için. Yoksa hergün uymamız gereken şeyler.

Kesinlikle. Şu an ki durumumu gorseniz. Ayağımda ufaklığı sallıyorum. Elimde telefon cevap veriyorum. Müsait oldukça girmeye çalışıyorum ki bitirmem gereken eğitimlerim var. Bu hafta askıya aldım. Yarından itibaren başlayacağım egitimlere artık.

Afiyet olsun canım. Ekşili köfte deyince canım çekti. Yarın bende mi yapsam napsam. Yürüyüş de menü de güzel canım.
Teşekkürler sanada afiyet olsun canım
Yap yap çok güzel oluyor ya
Kurutulmuş domates biber patlıcan bamya içine katıyorum diyet için çok güzel oluyor

İki kepçe diyeyim kaptanim bir yemek tabağı doluydu yaninada bir dilim kepekli ekmek yetip kapattım öğünü

Aslinda kendim 3 gun once başladım ama burada da motive olabilirim diye düşünüyorum. 3gunde 2kilo ile vedalastim muhtemelen ödemdi. Yarin guncel tarti yi atarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…