Popüler Konu LenaG ile MasterFit

onları da içine alıyor. tıbbi nebevide var. mesela burç olarak yengeç, balık ve akrep burçlarının mizacı sudur. yani balgami mizaç oluyor. nemli ve soğuk mizaç
Benimki oğlak, balgami mizac özelliklerinin çoğu uyuyor, ne grubuydum( aslında yine sormuştum, unuttum:kızgın:)

Canım geçmiş olsun. Başarılı bir sonuç görmeni dilerim. :dua:
Yarın eşimin oğlu ve ailesi tatile geliyor temizlik hazırlık yapıyorum iki gündür. Hiç fırsat bulamadım foruma girmeye :KK14:, arada kışlık sosun yarısını da hallettim, bir kilo vişne çekirdeği çıkardım az ama zaman aldı...işler hiç bitmiyor :mad:ve çok yoruldum. Kaptanım yardım edemedim sana 🥺
Seni görmek ne güzel ❤️

@Asenr snmz
defneefe17 defneefe17
Kızlar menulerinizi attınız mı? Gözden kaçırmış olabilirim.
Kaptanim dun haber geldi oglumu 7 gunluk tatile goturdi esim. Iyi degildim hic almadin telefonu kusura bakmayin. Bugun gittim biraktim babammesine. 9 da aglaya aglaya uyumusum.

13 temmuz menu
Sabah poncik arasi kasar peyniri donates
Oglen yok
Aksamustu 16:00 sucuklu pide
Aksam yok

14 temmuz menu
Savah poncik arasi kasar peyniri domates
Oglen yok
Aksamustu citir tavuk meyve suyu
Aksam citir manti yogurt sarimsak yarim porsiyon sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Elhan Elhan

Ay slnu hedefim 70 kg Mthn83 Mthn83

daha önce girmiştim de hiç soruları yetiştirememiştim. Bugün hepsini yaptım çok şükür fena geçmedi benim baş belam matematikte zorlandım biraz
Insalhhh güzel haberlerini alırız canım hayırlısı olsun
Canım geçmiş olsun. Başarılı bir sonuç görmeni dilerim. :dua:
Yarın eşimin oğlu ve ailesi tatile geliyor temizlik hazırlık yapıyorum iki gündür. Hiç fırsat bulamadım foruma girmeye :KK14:, arada kışlık sosun yarısını da hallettim, bir kilo vişne çekirdeği çıkardım az ama zaman aldı...işler hiç bitmiyor :mad:ve çok yoruldum. Kaptanım yardım edemedim sana 🥺
Masalahhh temizlik.ve hazırlığın yanında sosluklar ri da cikartmissin hamarat kankişim
Selam güzel hatunlar nasılsınız bakalım 😍😍

LenaG LenaG kaptaniçemm sayfanın ismi değişmiş ben yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏

Yaz aylarında buralar tenha olur derlerdi doğruymuş kızlar baya eksilmişiz takımlar kışın 20 kişilik falan oluyodu 50 kişi burda çene yapıyordu falan çok güzeldi 😇🥳

Benim de malum sınav koşuşturmam vardı, orta geçti ama sanırım atanamam seneye tekrar çalışmam gerekecek gibi..

Sınav stesi derken baya yedim yine offf 🫤

O yüzden soluğu burda aldım. Bu sefer farklı bir yöntem uygulayacağım: hergün menü spor vs paylaşacağım ama takımlara girmeyeceğim çünkü uzun süre tartılmayı düşünmüyorum sık tartılınca bana iyi gelmiyor hemen pes ediyorum o yüzden 21 günlük sağlıklı beslenme spor sürecine başlıyorum yarından itibaren inşallah burda hergün paylaşacağım.
Neden 21 gün derseniz bi hedef vermeyince ben 3 gün sonra tatil günü yapıyorum onu engellemek için. Yoksa hergün uymamız gereken şeyler.
İyi yaparsın canım buradan ayrılmaya gelmiyor kolaylıklar diliyorum
Bağışıklığı düşmüş canım, bişey bulamadılar
Düzelmeye başlamasına sevindim canım Allah bir daha göstermesin

Selamlarr kızlar A Asya89 Kaptanim kusura bakma dun firsatim olup giremedim
14.temmuz menüsü
Sabah
Sucuklu yumurta
Domates salatalık biber zeytin
Saat 17.00
1 dilim karpuz
Saat 20.00
1 adet tavuk baget mangal
2 servis kaşığı kısır
2 yemek kaşığı kuru börülce salatası
Su 3.litre
Spor.13.bin adım dagda yürüyüş zorlu bir parkurdu nabız 150 lere kadr çıktı
1.5 saat yüzme
A Asya89 LenaG LenaG

Kaptanim dun haber geldi oglumu 7 gunluk tatile goturdi esim. Iyi degildim hic almadin telefonu kusura bakmayin. Bugun gittim biraktim babammesine. 9 da aglaya aglaya uyumusum.

13 temmuz menu
Sabah poncik arasi kasar peyniri donates
Oglen yok
Aksamustu 16:00 sucuklu pide
Aksam yok

14 temmuz menu
Savah poncik arasi kasar peyniri domates
Oglen yok
Aksamustu citir tavuk meyve suyu
Aksam citir manti yogurt sarimsak yarim porsiyon sibel_84 sibel_84 LenaG LenaG Elhan Elhan

Ay slnu hedefim 70 kg Mthn83 Mthn83
Birşey yememissin ama yediğinde hepsi karbonhidrat canım. Aslında dengeleyen emin ol daha fazla etki edecek. Özel durumun varmış o yüzden etkilenmiş olabilirsin.
Cumartesi 12 bin adim 1,5 lt su
Pazar 7000 adim 1,5 lt su sibel_84 sibel_84
Sporlar güzel

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Sitare
YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ: 172
KİLONUZ: 83
HEDEF KİLONUZ: 69
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Çok yemek(beynim obez)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Zayıfken daha sağlıklı, iyi hissetmem ve tabi yakışması :)

LenaG LenaG

KATILIM FORMU

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Zayıfken daha sağlıklı, iyi hissetmem ve tabi yakışması :)

LenaG LenaG
Oo maşallah bir öğretmenimiz daha oldu 😃 bir de tartı fotosu atarsan harika olur canım ❤️

KATILIM FORMU

LenaG LenaG
Hoşgeldin aramiza

X