Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Az az ama 3 öğün gibi denesen aç kalmadan bir bünyeyi şaşırtsan mesela nasıl olur

Herkese iyi akşamlar uykusuzlukla savaşıyorum direniyorum erkenden uyumamak için ki gece kesintisiz uyuyabileyim.

Sabahladığım için gece midem çok kazındı açılmak için kahve içip durdum
erkenden kahvaltımı yaptım
08:30 3 karabuğday patlağıyla pizza

Ara 10:30 veya 11 olabilir emin değilim avuç içi kadar leblebi 6 fındık

Aralarda sıcaktan sürekli su ve buzlu kahve

2.ara 14:00 3-4 ceviz

Akşam 18:00 4 köfte airfryerda,100 gr patates airfryerda,köz biber ve 1 bardak ayran

Saatleri yanlış hatırlıyor olabilirim sadece akşam kesin

Su 3 lt
Spor yok

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 39
BOYUNUZ: 1.60
KİLONUZ: 70.2
HEDEF KİLONUZ: 57
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: doğum sonrası verememek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olmak

3 gündür listeye başladım ama ben de pek kıpırtı yok. yaz kendini gösteriyor listeye uyuyorum ama sadece ekstra yürüyüş yapamıyorum. malum havalar çok sıcak

Merhaba hoşgeldiniz öğretmenim sağlıkla fit olmak nasip olsun inşallah
Yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirseniz hazırlıktan başlamış olursunuz düzenli menü paylaşımlarıyla siz de bize alışmış olursunuz ardından isterseniz yarışlara katılabilirsiniz. Haftada 2 tartı günümüz var salı ve cumartesi tam da denk geldi yarın için

Teşekkür ederim. Bir süredir gece yemelerini bıraktım ama disipline olmak için itici bir güce ihtiyaç duydum açıkçası umarım sağlıkla istediğimiz kilolara ulaşırız hepimiz

Afiyet olsunnn

Harika olmuş senden tek bi ricam var sagligin için... Hindi füme bizim icin cok zararliymis yaa bende gecen seneye kadatysoguk sandviclerde falan yerdim ogrenince direk bıraktım sen de yavastan hayatindan cikarmaya baksan süper olur

Esas iş beslenmede bitiyor canim spor sıkılasarak kas varligini koruyarak zayiflamanda etkili.. yoksa sporsuzda zayiflarsin... Sanirim vucudunu strese sokmussun aşırı yuklenerek... Spor be yapiyorsun bilmiyorum ama kendimden ornek verecek olursam her sabah 50-60 dk eliptik aksamda 1.5 -2 saat yürüyüp beslenmemi iki öğüne dusurdugumde kilom artmisti.. sonra 2 ana 2 ara öğüne cikardim beslenmemi ve sporuda eliptigi 30 dk ya indirdim 1.5-2 saatlik uzun yürüyüş yerine 1 saatlik yürü koş antrenani koydum eksilmeye basladim birde suyu 3.5 litreden 2-2.5 litreye düşürdüm... Yani iyi sandigimiz şeyleri abartmak bizi strese sokuyor sende bir kendini gozden gecir sadelesmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…