Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mükemmel olmuş afiyet olsun

Selamlar iki gün dur giremedim Maraş tarhanası firik yaptım dün komsulri girladim bugün komsumdaydim burdan uzaklasinca diyet te geziyorum biraz yarın artı çıkmaktan korkmuyor değilim
Yaktı seni bu tarhana şaka bir yana baya merak ediyorum aslında tadını

Afiyet olsun akşam kahvaltısı olmuş gayet güzel

Ay önce resme baktım nasıl yani dedim meğer 100 gr mış köfte afiyet olsun güzel menü olmuş

Afiyet olsun çok güzel geçmiş gün afiyetle iç çayını
Ah bende çok severim afiyet olsun Ha gayret dayan
Afiyet olsun
Çok iyi menü afiyet olsun
Hayırlı akşamlar

12.30
Sütlü buzlu kahve

18.30
3 kasık tavuk az yağda
3 dolma 4 sarma
Salata
1 dilim ekmek
1.5lt su
LenaG unutmabenicicegi
Canım afiyet olsun 3 dolma ve 4 sarma biraz fazla olmuş akşam için ama tek öğün yapmışsın inşallah sorun olmaz tüm gün aç durup akşam tüm kaloriyi yemek daha önce denediğim bir şey bende çalışmadı o yöntem.

Ay önce resme baktım nasıl yani dedim meğer 100 gr mış köfte afiyet olsun güzel menü olmuş
Evet canım hazir aldım bu sefer kendi yaptığımı yeni bitirdim yine buzluğa stoklarim yarın biraz yapıp benim de avantajim bu cidden köfte seviyorum ve tutuyor beni inanır mısın kırmızı biber közlemistim yemedim onu şiştim çünkü onun yerine 2 tane kiraz yedim veeee öğlen ki 2 mile Leslie den sonra 2mile classic Leslie gibi bir adamın sporunu yaptım yarım saat adım 16000 kalori 700oldu

Menü çok güzel olmuş canım afiyetler olsun

Dolma yemicektim Bi gaflete ugradım.

Hiç gitmiyor kilolar 5 yıl önce yediklerime dikkat ettiğimde gidiyordu. Şimdi hiç banamısın demiyor çok aç kalmam lazım buda beni sıkıyor.

Takımları da etkiliyorum kaç gündür bunu düşünüyorum hazırlıkta kalayım diyorum. O şekil devam edeyim.

Stres yapınca kilo veremiyorum ben bunu farkettim
Bence hiç stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…