Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhabalar 🌸
Herkese sağlık huzur mutluluk ve bereket dolu bir gün dilerim 🙏🏻♥️
Dun diyetisyen kamp grubuna son 3 gününe
Aynı listeyi verdi ama o kadar az ki yenecek şeyler.
Sabah
1 hindi füme
1yk lor peyniri
1 haşlanmış yumurta
Öğle
60gr et tavuk balık+2 ceviz
Yeşil Detox içeceği

Akşam
60gr et tavuk balık+8 çiğ badem
Yeşil Detox içeceği
Çay kahve serbest ama üzerine ödem olmaması için su

L leyl76 davetiyle geldim herkese merabalar.

ADINIZ: ( sahıhuban
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:73
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: memur
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: insülin direci kötü beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: insülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı bir beden zihin bütünü, güzel bir görünüş, aktif
Merhabalar, hoşgeldin sağlıkla beraber vereceğiz kilolarımızı :dua: yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen başlangıcın olur canım 1 hafta hazırlıkta kalarak menü paylaşımlarımızı yapıyoruz. Salı(fotosuz) ve Cumartesi tartı günlerimiz var (fotolu) ardından takımlara girip yarışmalarımıza başlayabilirsin :KK200:

Merhabalar 🌸
Herkese sağlık huzur mutluluk ve bereket dolu bir gün dilerim 🙏🏻♥️
Dun diyetisyen kamp grubuna son 3 gününe
Aynı listeyi verdi ama o kadar az ki yenecek şeyler.
Sabah
1 hindi füme
1yk lor peyniri
1 haşlanmış yumurta
Öğle
60gr et tavuk balık+2 ceviz
Yeşil Detox içeceği

Akşam
60gr et tavuk balık+8 çiğ badem
Yeşil Detox içeceği
Çay kahve serbest ama üzerine ödem olmaması için su
Afiyet olsun canım aç bırakmayan bir listeyle mi devam etsen acaba ? :KK200:

anammm isim değişmiş bileee çok heyecan yaptım bak şimdi
Hayırlı uğurlu olsun 🌼
L leyl76 davetiyle geldim herkese merabalar.

ADINIZ: ( sahıhuban
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:73
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: memur
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: insülin direci kötü beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: insülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı bir beden zihin bütünü, güzel bir görünüş, aktif
Hoşgeldiniz 🌼

Yarın sabah tartı günü şükür bugün ağrım önceki günlere göre ağrılarim daha hafif
Bugün pek birşey yapamadım yeğenlerim ve oğlum varlar
2 sepet ütü var nasıl yapılacak sıcakta bilmiyorum
Ayy bana ütü deme nefret ederim ama ütüsüz giymekten daha çok nefret ediyorum sanırım :confused: kolay gelsin canım

İlk sayfaya bakıyordum altta Cordelia Cordelia yazısını görünce ben geldim diye birden şimdi geldin sandım meğer eski tarihmiş. :KK14: o kadar da sevinmiştim
lenacım bir şey sormak istiyorum belki gruptaki arkadaşlarımıda bildikleri vardır yardımcı olurlarsa sevinirim bu iki gündür acayip duygusal açlık yaşıyorum yani yedim karnım tok ama aşırı aşırı derecede dün ve bugün özellikle bi sürekli ağzımda bişey olsun hani çerez olur çikolata cipsi olur ya da ne bileyim bir dilim pasta hiç birşey olmazsa oturup tam buğday ekmeği yiyesim var yani oldum olası meyve beni acıktırır bu sebeple meyveden ara öğün yapmıyorum hatta ara öğün de de çerez filan yiyorum bol bol aklıma bişey geldikçe su içiyorum ama bu isteğimi nasıl bastırcağımı bilmiyotum psikolojik olacağını da sanmam çok şükür hayat rutinim sakin ve iyi geçiyor bu aralar eşimle çocuğumla parka çıkıyoruz yürüyüşümü yapıyorum veya evdeysek herkes uyuyunca sporumu yapıp uyuyorum iyiyim şükür ki genel olarak yani psikolikdir diye yoramıyorum yani ama ne yapacağımı da bilmiyorum çözümü olan var mıdır acaba ? not: su yeşilçay full içiyorum bu arada karnım şişde olur hem diye :KK43: LenaG LenaG :KK43: arkadaşlarım fikirleriniz var mıdıır? :KK43:

Merhaba çıtır kızlar nasılsınız 😍 Ben dün yürüyüşe çıkamadım.

Alışverişten sonra erzak dolabımı yerleştirirken, bir kaç kilo unun tarihi az kalmıştı. Akşam 2 kilo poğaça yaptım.2 tepsi komşulara dağıttım. kalanları buzluğa attım. Gece 1:30 da yatağa girdim😁

lenacım bir şey sormak istiyorum belki gruptaki arkadaşlarımıda bildikleri vardır yardımcı olurlarsa sevinirim bu iki gündür acayip duygusal açlık yaşıyorum yani yedim karnım tok ama aşırı aşırı derecede dün ve bugün özellikle bi sürekli ağzımda bişey olsun hani çerez olur çikolata cipsi olur ya da ne bileyim bir dilim pasta hiç birşey olmazsa oturup tam buğday ekmeği yiyesim var yani oldum olası meyve beni acıktırır bu sebeple meyveden ara öğün yapmıyorum hatta ara öğün de de çerez filan yiyorum bol bol aklıma bişey geldikçe su içiyorum ama bu isteğimi nasıl bastırcağımı bilmiyotum psikolojik olacağını da sanmam çok şükür hayat rutinim sakin ve iyi geçiyor bu aralar eşimle çocuğumla parka çıkıyoruz yürüyüşümü yapıyorum veya evdeysek herkes uyuyunca sporumu yapıp uyuyorum iyiyim şükür ki genel olarak yani psikolikdir diye yoramıyorum yani ama ne yapacağımı da bilmiyorum çözümü olan var mıdır acaba ? not: su yeşilçay full içiyorum bu arada karnım şişde olur hem diye :KK43: LenaG LenaG :KK43: arkadaşlarım fikirleriniz var mıdıır? :KK43:
Ben süte tarcin atıyorum öyle içiyorum böyle zamanlarda süt yoksa ayran
Ayran yoksa salatalık yoğurt veya bol su

Merhaba çıtır kızlar nasılsınız 😍 Ben dün yürüyüşe çıkamadım.

Alışverişten sonra erzak dolabımı yerleştirirken, bir kaç kilo unun tarihi az kalmıştı. Akşam 2 kilo poğaça yaptım.2 tepsi komşulara dağıttım. kalanları buzluğa attım. Gece 1:30 da yatağa girdim😁
Ne güzel komşu hakkıni gozetmissiniz

Ben süte tarcin atıyorum öyle içiyorum böyle zamanlarda süt yoksa ayran
Ayran yoksa salatalık yoğurt veya bol su
salatalıkla yoğurdu yiyeyim bari ama nasıl bir şey yeme isteği varyaa anlatamam hanii aslında tokum yeni yedim ay olsa da tekk ekmek atsam ağzıma hani :KK43: meyve acıktırıyor ara öğünlerde filan bu sebeble elma filan yemiyorum normalde diyet listelerinde olur sütle birlikte ben korkuma yiyemem ama salatalıkda acıktırmaz umarım deniycem :)

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan bence yine siz bilirsiniz ama katılan herkes günlük menüsünü paylaşma zorunluluğu olsa
Ve en az 5000 veya 15 dk egzersiz olsa
Eğer üzerinde durmazsak ve sorumluluk almazsak bu kilolar gitmeyecek gibi
canım aslında menü paylaşım zorunluluğu ilk sayfamızda kurallarımızda var ve katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılıyor.

X