Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım kaptanım

Teşekkür ederim biraz acıktım da yediklerim yeterli diye düşündüm

Canım süpersin menü muhteşem olmuş❤ Afiyet bal şeker olsun (3 litre su )

7 temmuz menüm
Yarım simit, salatalık
Bir dilim ekmek
2 Kk peynir 3 çeşit peynir,
patates kızartması 4 tane ,

Öğlen bir avuç fıstık, 5 erik , bir mısır

Cakinin Gelini @Elhan
Menü çok çok az olmuş afiyet bal şeker olsun
Akşam yemeği yememişsin yarın tartıya hazırlık bugün bende yemicek gibiyim ve su göremedim

(Kendime güvenim yavaş yavaş bitiyor) ne demek.
Hayır canım lütfen böyle şeyler söyleme tuzu çok kullanma birde suyu lütfen 3 litreyi aşmayı çalış ama öyle kafamıza dikmek biranda çok içmek gibi değilde yavaş yavaş birde hergün bitkiyi çayı içersen mesela ödem için tamda mevsimi elinin altında varsa kiraz sapı demle nekadar açta kalsak yeteri kadar su içmezsek kilo veremeyiz suyuda dediğim gibi yaparsan bak haftaya görcen canım nasıl gittiğini tabi cıss yiyeceklerden de uzak durarak
Sana yazarken demlemiştim cezceye 15 adet koy kısık ateşte 8/10 dakika kaynat üstünü kapat ılıyana kadar demlensin ödeme iyi gelir canım

Eklentiler

• 1000013233.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 17
Çok teşekkür ederim canım
Kiraz sapı aldı eşim dün içeyim inşallah aktara gitmiş dün çok ağrım olunca açık rczane ararken almış biberiye kiraz sapı kekik
İçeceğim inşallah

Simdi mutfağı toplayıp demleyeceğim kiraz sapını bugün misafirim var detox u yapamadım
Elimden geleni yapacağım inşallah az az olsa vereceğim bu kiloları

Menü çok çok az olmuş afiyet bal şeker olsun
Akşam yemeği yememişsin yarın tartıya hazırlık bugün bende yemicek gibiyim ve su göremedim
Teşekkür ederim bugün de dikkat etmeye çalışıyorum aslında kendimle savaşıyorum,nirmalde aralarda ufak tan atistirmaliklarimda oluyor du onu aşmaya çalışıyorumogun yedikten sonra 4 saat ağzıma bı lokma dahi bir şey almamaya çalışıyorum basarabilirsem bugün onun savaşını veriyorum ,suyu susadikca içiyordum bol içmeye başlasam iyi olacak

Çıtırlar ligine ramak kaldı biraz daha sık dişini sonra korumaya çalışırsın
Bugün çiçek yok mu

Bugün günü erken kapayalım yarın tartı günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…