Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan LenaG unutmabenicicegi
İyi Akşamlar Kızlaaarr ❤

10:30 2h.yumurta, 1kk.peynir, 1çatal tava yumurta, 1tk.şarküteri ürünü, domates, şekersiz çay

1 bardak kiraz sapı çayı, elma sirkeli su, 1kase kiraz

18:45 Akşam Yemeği bitti
Yarım kase nohutlu, buğdaylı yoğurt çorbası, 2yk.makarna, yarım kase fırın sebze, 1çatal tavuk

3.5 litre su

Canım takım yarışmaları listesinde yoksun aktif katılım olmadığından hazırlıkta devam edebilirsin istersen menü yine yazar ve tartı bildiriminde bulunursun sadece takımlarda olmuyorsun
O zaman bi motivasyon kaynağım kalmıyor ki neyse ben biraz kendi halimde devam edeyim hazır tempoyu da yakalamışken. Ara ara uğrarım bi arkadaşa bakmıştım derim benim aktif olma ihtimalim yok maalesef

Afiyet olsun her ne kadar erken yemiş olsan da porsiyon kontrolü önemli canım 4-5 dolma fazla olmuş ve bir de 2 dilim ekmek yemişsin yanına
2 dolma,3 yk yoğurt,salata, gibi olsa mesela daha dengeli olurdu.
Afiyet olsun arada insan atak yaşayabiliyor ama makarna dışında çok gözüme bir şey batmadı
Afiyet olsun baya az olmuş
Afiyet olsun kaptanım

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar ben de menümü yazayım

07.07.2024 Pazar

Sabah filtre kahve

Kahvaltı 12:00 2 dilim kızarmış ekmek üzeri,1 köz kapya biber,40 gr süzük peynir,çay

Ara 16:00 20 adet fındık ,soğuk filtre kahve ,1 ince dilim tb unundan yaptığım kek

Akşam 19:45 100 gr tavuk ızgara,göbek salata,1 bardak ayran

Su 2.5 lt
6000 adım

İyi akşamlar herkese
Dün yazamadim çok işim vardı ve kacamagim oldu biraz
07.07.2024
Sabah 7.30 sade kahve 2 bardak su
11.00 iki dilim kepek ekmeği peynirli yumurta 1 salatalık 1 domates 7 zeytin 2 çatal sucuk
14.00 sütlü kahve
18.00 1.5 dilim somon ızgara 1 dilim kepek ekmeği
19.00 sade kahve
Malesef Spor yok havuza gidecektim regl olmuşum evde koşturma iş güç vardı
2.5 litre su içildi
unutmabenicicegi LenaG Elhan

Afiyet bal şeker olsun şifa olsun

Tartıda 2.300 Gr fazla çıktım ne kadar dikkat etsemde olmuyor bu şişlik ödem ağrılar beni yoruyor ve yıpratıyor artık
Kendime güvenim yavaş yavaş bitiyor kendimle yiyecekler ile mücadele ediyorum ama gece ağrıları şişlikler ve sonuç bu oluyor
Yorulduğumu hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…