Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bahce duvarla mi cevrili
Ben balkona tasmalayip cikariyorum
Yanlar ve arka kapalı, arkada büyük demir kapı var, araba girebiliyor, arka taraftan dışarı çıkabiliyorlar, oğlum uzaklaşmaz, kız , çok cesur, iki kez boşuna hamile kalmadı
O da gezip keyfi yetince geliyor

Günaydın
Kaptanım

Menü

Sabah 9.30
Omlet
Beyaz peynir
Domates, salatalık, kuru soğan, biber
1 tatlı kaşığı bal (zencefil ve zerdeçallı)
1 dilim ekmek
Çay (şekersiz)

Ara 13-14
2 kupa çay

Akşam 18
Et köfte (3)
Çacık

Su 3 litre+
Adım: 6745

Aminn sağol canım
Allah sizin evlatlarımıza da uzun ömürler versin benim kızım eve misafir bile istemiyor o kadar kıskanç bi ben bi babası birde ablası o kadar ablası 3 yıl olacak evlendi 600 km. Uzakta toprağa pati basmadı gözleri kapalı yeni doğmuştu bizim kızımız olduğunda hiçbir arkadaşıda olmadı bilmiyorda gözümüz onun üzerinde çokta nazlı

Harikasın canım ❤
Menü çok iyi olmuş afiyet bal şeker olsun.

Çok ince düşüncelisin canım teşekkür ederim. Elbette hazırlıkta kalmak seni daha rahat hissettirecekse öyle yap canım

Afiyet olsunnn Ben de deneyeyim tariften
Afiyet olsunnn maşallah
Afiyet olsunn Benim de kaç zamandır canım çiğ köfte ve kısır istiyor direniyorum

ben de şimdi ananas kabukları ve kiraz saplarını kaynattım soğumaya koydum. yeşil çayı ayrıca demliyorum. üstüne ekleyeceğim.

Ben dukana başladım, bugün 2.günüm. Tabiki devamı gelmeyecek ama tatile çıkana kadar ne gitse kar. Tatil zamanı sadece if yapacağım (akşam 6 - sabah 10 arası açlık), ağustos ayı da benim ayım olacak inşallah. Tatil zamanı gece yeme sendromum atak yapıyor, kendimi toparlamam çok zor oluyor ama bu sefer çok fena hırs yaptım

Dün stresten ne yaptığımı bilemedim.. Ben yer değiştirince herseyim değişiyor.
Dün ki menümü paylaşayım.
Kahvaltı
2 adet yumurta
2 dilim peynir
3 adet zeytin
1 caykaşıgi bal+tereyağı
1 dilim ekmek
Ara öğün
1 avuç kuruyemiş
Ara öğün
1 küçük kutu ayran+2 kayısı
Akşam
Yarım porsiyon patlıcan kebabı
1 bardak ayran
Ara öğün (geç yatınca iki defa yaptım)
1 fincan türk kahvesi
1avuc kuruyemiş
Elhan LenaG Cakinin Gelini

Bu arada ödemin bir miktari gitmiş. Saliya kadar inşallah eski düzene geçerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…