Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar nasılsınız?

Bugün hiç enerjim yok, kalktım kahvaltı yaptım geri yattım, uyumuyorum da ama kalkamıyorum yataktan 🙈

Bir sürü de iş var; yemek yapılacak, çamaşırlar asılacak, kızları yıkamam gerek, kendi bakımlarımı da yapmam gerek bi de evi süpürmem gerek öffff nasıl büyüdü gözümde anlatamam 🙈

Selam kızlar nasılsınız?

Bugün hiç enerjim yok, kalktım kahvaltı yaptım geri yattım, uyumuyorum da ama kalkamıyorum yataktan 🙈

Bir sürü de iş var; yemek yapılacak, çamaşırlar asılacak, kızları yıkamam gerek, kendi bakımlarımı da yapmam gerek bi de evi süpürmem gerek öffff nasıl büyüdü gözümde anlatamam 🙈
Sanırım yapacaklarin belli diye enerjin yok 🥹 öfff ne zor be kadın olmak🥲

Sanırım yapacaklarin belli diye enerjin yok 🥹 öfff ne zor be kadın olmak🥲
Çok doğru tespit, şöyle bi düşündüm de aklımda olmadığında bu işleri daha rahat yapabiliyorum, üşenmiyorum

Çok zor valla kadınlık erkekler ne güzel 1 tane iş yapıyorlar ya da onu bile yapmıyorlar serilip yatıyorlar sürekli 🥹

Çok doğru tespit, şöyle bi düşündüm de aklımda olmadığında bu işleri daha rahat yapabiliyorum, üşenmiyorum

Çok zor valla kadınlık erkekler ne güzel 1 tane iş yapıyorlar ya da onu bile yapmıyorlar serilip yatıyorlar sürekli 🥹
Ben oyleyim
Şunları şunları yapayim dedigimde hep erteliyor öteliyorum ama adım atip hadi şunu da yapayim bu da oluversin diye ilerleyince oluyor...
Bişey desen onlar cok yoruluyor... Biz kadinlar gerçekten çok güçlüyüz🌸✨

6 Haziran Cumartesi

10.00
3 tane pişi
2 haşlanmış yumurta
Peynir
Zeytin
3 ceviz
Bol salatalık domates

19.30 gibi de 4 dilim karpuz yedim

Su: 2 lt

unutmabenicicegi unutmabenicicegi LenaG LenaG
afiyet olsun canım. bizde de akşam peynirli maydanozlu pişi vardı menüde. karpuzla yedik. sabah da çayla 😋

Ben oyleyim
Şunları şunları yapayim dedigimde hep erteliyor öteliyorum ama adım atip hadi şunu da yapayim bu da oluversin diye ilerleyince oluyor...
ben de hep erteliyorum. kalkınca devamı geliyor.

Dün stresten ne yaptığımı bilemedim.. Ben yer değiştirince herseyim değişiyor.
Dün ki menümü paylaşayım.
Kahvaltı
2 adet yumurta
2 dilim peynir
3 adet zeytin
1 caykaşıgi bal+tereyağı
1 dilim ekmek
Ara öğün
1 avuç kuruyemiş
Ara öğün
1 küçük kutu ayran+2 kayısı
Akşam
Yarım porsiyon patlıcan kebabı
1 bardak ayran
Ara öğün (geç yatınca iki defa yaptım)
1 fincan türk kahvesi
1avuc kuruyemiş
@Elhan LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini

Bu arada ödemin bir miktari gitmiş. Saliya kadar inşallah eski düzene geçerim.
Ödemin gitmesine çok sevindim
🥰 Salı gününü ve sonra cumartesi gününü sabırsızlıkla beklicem.
Menüde çok başarılı afiyet olsun canım 😘

Afiyet olsunnn :KK50: Ben de deneyeyim tariften

Afiyet olsunnn maşallah 🧿

Afiyet olsunn 😇 Benim de kaç zamandır canım çiğ köfte ve kısır istiyor direniyorum:KK72:
Yaiğköfteye değişik bir zaafım var geçen gün saat geç olmuştu kendimi tuttum ama özlemiştim 🫠 kısır için bol yeşillikli yapsan yenir bence birde karnabahrdan yapıyorlar onu merak ediyorum bende

Afiyet bal şeker şifa olsun canım ♥️
Teşekkürler kaptanımm ❤️🥰

Ben oyleyim
Evet gerçekten çok güçlüyüz, şöyle bi bakıyorum da erkekler azıcık gerilsinler mutsuz olsunlar ya da azıcık fazla iş yapsınlar tamam 1 hafta daha onlardan fayda yok 😅

Ama biz her türlü zorlukta yine bir şekilde düze çıkıyoruz çok şükür 💪🏼🤩😍😍

afiyet olsun canım. bizde de akşam peynirli maydanozlu pişi vardı menüde. karpuzla yedik. sabah da çayla 😋
Ohhh afiyet olsun canımm 🤩 bizim de cumartesi keyfimiz o, o yüzden geri kalmak istemiyorum bi de glütensiz olduğu için bi tık daha içim rahat oluyor yerken 🙈😄

liste öncesi son çırpınışlar :KK70: şimdi kısır yaptık karpuzla yiyeceğiz 😁:deli:
Afiyet olsun tatlımm 🥰

X