Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin
Şimdiye kadar baktıkları herşey temiz çıktı hamdolsun

Şu 80 lerden kurtulamadık bak ne kadar zaman geçti. Bi toplayalım kendimizi de el atalım şu işe

Çok geçmiş olsun canım

İşte buuuu

Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum

İki dilim mi
Geçen gün orta boy karpuzun yarısını aldık, doğradım, eşim 3 5 dilim yedi
Son kalan 6 7 dilimi çöpe gitti
Gerisi benim mideye
Ne yaptı biliyormuşum?
Bağırsaklarımı temizledi, yarım saatte bir wc ye koştum

Evet kuzum geçen sene de aynı hastanenin farklı bölümünde yattım ben de
Teşhis çabuk kondu bende, omurilikte iltihaplanma dediler, ev doktoruna gidince iltihap deyil, damar tıkanıklığı dedi. Muhtemelen eşim yanlış çevirdi, çok şükür ben çabuk yürümeye başladım. Oğlum da düzelecek. Sebep bulunsa tedavi ona yönelik olur

Geçen gün biyerde rastladım
Apayrı yaşam sistemi uygulayan biri fibromiyalji ağrılarının çok çok azaldığını yazmıştı
Katılmak istersen kayıtlar ağustosta açıkacak

Bende üşümekten kaskatı kesildim, kırmaşamadım bile

Geçen hafta 69.50
Bu hafta 69.80
Fark +300
Sanırım bu direnç kilom filan kıramadım bir türlü 69 pes edicem artık
Elhan @uranus35
Çok birşey değil canım.
Yok yok pes etmek yok direniyoruz
Geçen hafta: 63,05
Bugün: 62,45
Fark: -600 gr
Yüzde: 0,95

LenaG @uranus35

Eki Görüntüle 3448406
Tebrik ederim canım bak azıcık kısınca hemen hop diye geldi eksi
Tebrikler canım çok iyi eksi gelmiiişşş
Geçen hafta 72.2
Bu hafta 72.4
Fark +200 Gr. Bu hafta biraz yoldan çıktım bu kadar toplayabildim
LenaG @uranus35 Elhan @sibel_84
Çok iyi toparlamışsın 200 gr nedir ki ? Sen izin mi istemiştin canım yanlış mı hatırlıyorum ?

Günaydın canım
Bu sabah regl oldum. Ben bütün hafta 200 gram vermişim. Sinir oldum dün kurabiye yapmıştım şimdi kahvenin yanına 2 küçük yedim reglden dolayı tatlı krizine girdim resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…