Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah canım iki haftadır beni geride bıraktın
Sagol canim
Pek aktif olamadim bu hafta
Son 1 hafta daha burdayim
belki bu hafta sen gecersin beni
Günaydın canım çok güzel eksi bir tebrik ederim. vay regle rağmen harika
sagol canim
Ben regl i ken dikkat edip spor yaptigim surece hic arti gelmem canim
YEterki spir yapip diyete devam esiyim
Canim cok karbon cikolata cekiyo ama kendimi tuttum

İşte aynısını yapmak istiyorum. 56 yı görmek istiyorum. Öyle bırakmak istiyorum. Canımsın.
Biraz daha dişimi sıkayım şurda 10 küsür kilo kalmış
Çok telekkür ederim canım.
Aslında çok iyi gidiyordun birşeye canın mı sıkıldı veya hepimizin zaman zaman başımıza gelen bıkkınlık mı geldi ? Sana iyi gelecekse koruma yapmaya çalış bir süre sonra yeniden kilo vermek üzerine hedef koyarsın

Geçen Cumartesi 71,7
Bu hafta 72,4
Fark -0,7
LenaG

Ayrılmaktan vazgeçtim. Hatta daha sık uğramaya çalışayım. El birliği ile gitsin fazlalıklar. Biliyorum ayrılınca daha fazla ile dönücem. Hazırlıkta kalsam tartılıcam.
Burada kalayım. Listelerde olmak istiyorum
İyiki varsınız

Kilonu korumussun

Supersin daha sıkıya alıp 60 lari gör biran önce sonra biraz sakinler sonra yine hizlanirsin bu yol dinlenmeli olmazsa başa döneriz

Valla ben surekli spor yapip tatlida yemedigim halde +2 oluyorum

Hiç sorma herşey üstüme geliyor. Bu sıcaklarda uğraşmak ne zor oluyor.
Silkelendim kendime geldim canım.
Koruma değil kilo vermek istiyorum.
Perşembe akşamı bozup birsürü şey yedim. O kadar aç kalıyorum nasılsa artı çıkıcam diye. O kadar sinir oldum. Sonraki gün devam ettim. Şimdi bozmasaydım perşembe günü eksilcektim
Olsun canım sağolsun diyorum. Durmak yok yola devam diyorum. Büyük hedefim 56 yı görene kadar patimsilizm

Maşallah canım sen kilo Verde gerisi mühim değil

Günaydın
Ben biraz ara vermek istiyorum. ıtartı stresi çok etkilemeye başladı.
Ayda bir tartılmak istiyorum. Kabul ederse Mthn83 kaptanım öyle yaparım. Aylık hedefimi tutturmak isterim.
LenaG
Beni etiketle canım. Alırım ben seni. Unutursam hatırlat. İstersen özel mesaj at. Stres yapıyorsa. Nasıl istersen
Geçen hafta kaç kilo idim bilmiyorum ama bugün almışım onu biliyorum. Artı çıktım. Ama biliyorum hepsi ödem.
Elhan Mthn83 uranus35 LenaG
Ayniydik canısı 72.2 ama sen benden iyi durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…