Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım
Bu sabah regl oldum. Ben bütün hafta 200 gram vermişim. Sinir oldum dün kurabiye yapmıştım şimdi kahvenin yanına 2 küçük yedim reglden dolayı tatlı krizine girdim resmen
Günaydın canım
İyi yapmışsın regl de kısınca daha kötü oluyor insan afiyet olsun

Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı 🥰

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk 😂
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum
Canım iyiki varsın iyiki seni( sizleri tanımışım)
Gerçekten burda olmak çok güzel. İyiki bu sayfa karşıma çıkmış
Rabbim oğluna ya Şafi ismi ile şifa versin inşallah hiç bir sorun çıkmaz

İşim bittiği anda buraya koşuyorum
Gerçekten git gide çevremdeki insanların bencilliğinden herşeye yorum yapma hakkını kendilerinde bulmalarından bıktım.

Ailem kardeşlerim ve bir kaç arkadaşım var fazlasını kafam kaldırmıyor.
Eskiden olsaydı çevrem bana ne yaşatsa hep affederdim ama sanırım yılların yorgunluğu var üstümde çoğu kişi düzelmediği için hayatımdan komple sildim ve bu beni çok mutlu etti😊 sanki üstümdeki bir yükten kurtulmuş gibiyim

Gerçekten bende hep burda yazmak

Hayırlı günler💕
Gecen ctesi 65. 5
Bugun 65.3
Fark-200
Bu hafta son iki gün hariç sağlıklı beslen medim sonuç bu🙁
LenaG LenaG

Eklentiler

• 1000006627.jpg
    1000006627.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 10
Canım iyiki varsın iyiki seni( sizleri tanımışım)
Gerçekten burda olmak çok güzel. İyiki bu sayfa karşıma çıkmış
Rabbim oğluna ya Şafi ismi ile şifa versin inşallah hiç bir sorun çıkmaz

İşim bittiği anda buraya koşuyorum
Gerçekten git gide çevremdeki insanların bencilliğinden herşeye yorum yapma hakkını kendilerinde bulmalarından bıktım.

Ailem kardeşlerim ve bir kaç arkadaşım var fazlasını kafam kaldırmıyor.
Eskiden olsaydı çevrem bana ne yaşatsa hep affederdim ama sanırım yılların yorgunluğu var üstümde çoğu kişi düzelmediği için hayatımdan komple sildim ve bu beni çok mutlu etti😊 sanki üstümdeki bir yükten kurtulmuş gibiyim

Gerçekten bende hep burda yazmak
Ben sanki üstümden tam atamadım
Oğlum yatalı 2 haftayı geçti, malum şahıs bugün ziyaret edecekmiş
Yükün kalan kısmını da bu sayede atacağım inşaAllah, birazda eşime karşı dik durmam lazım

Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı 🥰

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk 😂
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum
:KK19::KK19:

Geçen gün biyerde rastladım
Apayrı yaşam sistemi uygulayan biri fibromiyalji ağrılarının çok çok azaldığını yazmıştı
Katılmak istersen kayıtlar ağustosta açıkacak
Hatta Almanyada kronik hastalıktan çıkarılmış. Hemşire uygulamış başarılı olmuş hiç kalmamış. Dün paylaşımını okudum. Evet Ağustosta kayıt başlıyor

X