Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın
Ben biraz ara vermek istiyorum. ıtartı stresi çok etkilemeye başladı.
Ayda bir tartılmak istiyorum. Kabul ederse Mthn83 kaptanım öyle yaparım. Aylık hedefimi tutturmak isterim.
LenaG
Günaydın canım izinli yazalım bir süre ama bence hazırlıkta kal
Bugün tartılabildin mi ?

Tebrik ederim canım şimdi sen söyleyince aklıma geldi ben wc de gitmedim ya güdümlü füze gibi tartıya koştum hemen hayır bekle dolan falan dimi
E bidaha tartil
Kışın hangi arkadasti hep öyle yapiyordu
Sabah tartilip bildiriyor ya mesela 12-13 te tekrar tartiliyor daha az ciktim sabahkini iptal edelim diyordu

Günaydın
Ben biraz ara vermek istiyorum. ıtartı stresi çok etkilemeye başladı.
Ayda bir tartılmak istiyorum. Kabul ederse Mthn83 kaptanım öyle yaparım. Aylık hedefimi tutturmak isterim.
LenaG
Cok haklisin tartilmayi bende sevmem, korkunç birşey gibi... Yazman mantikli geldi bende 56 yi duzleyim sonra birakacagim bir sure tarti olayini

Herkese kocaman günaydınlarrrr ben geçen hafta izin istemiştim ama takıma da seçilmişim, inşallah bir sıkıntı yaşanmamıştır geçtiğimiz hafta yakın yerlerde toplu bir gezinti yaptık misafirlerimle, gerçek tatil bir hafta sekteye uğradı. Bende 1 hafta 1 haftadır diye kendimi buraya attım

Geçen hafta pazar günü tartılmıştım 88.5 çıkmıştım Bugün 88.9 çıktım.
0.4 gram artmış görünüyorum ama uyku ödemi de var kalkınca hemen tartıldım beklemedim.
Bir de tabii diyet yapmadım hemen hemen sabit gibi düşünüyorum kendimi ama.

Cok haklisin tartilmayi bende sevmem, korkunç birşey gibi... Yazman mantikli geldi bende 56 yi duzleyim sonra birakacagim bir sure tarti olayini
İşte aynısını yapmak istiyorum. 56 yı görmek istiyorum. Öyle bırakmak istiyorum. Canımsın.
Biraz daha dişimi sıkayım şurda 10 küsür kilo kalmış
Çok telekkür ederim canım.

Günaydın canım gözümden kaçmış kusura bakma. Bu hafta da izinli olmak istiyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…