Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neden azaltmaya bakıyorsun suyu wc olayından mı bu sıcaklarda 3 ü geçiyor benim dün evde olmadığımdan az oldu

İnşallah tez zamanda bulurlar da bi an önce her ne ise tedavi başlatılır kıyamam kaç gündür oralarda sizde perişan olmussunuzdur rabbim şifa versin inşallah tez zamanda

Aaa ilk kez duyuyorum tartidan korkmak ben sabah akşam inmiyorum üstünden neredeyse
Amin
Şimdiye kadar baktıkları herşey temiz çıktı hamdolsun

Geçen hafta pazar günü tartılmıştım 88.5 çıkmıştım Bugün 88.9 çıktım.
0.4 gram artmış görünüyorum ama uyku ödemi de var kalkınca hemen tartıldım beklemedim.
Bir de tabii diyet yapmadım hemen hemen sabit gibi düşünüyorum kendimi ama.

Eki Görüntüle 3448400
Şu 80 lerden kurtulamadık bak ne kadar zaman geçti. Bi toplayalım kendimizi de el atalım şu işe 😉

Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
İyi Akşamlar Kızlaarr

5 Temmuz Cuma
10:30 duble filtre kahve, 1 elma

13:00 1kupa yeşilçay

Ve 14 e doğru evden çıktık eşimle ikimizin göz randevu vardı sadece muayeneydi ve eşim lazer ameliyatı oldu muayeneye gittik ameliyat oldu çıktı adam banada dikkatli olmamı söyledi heran yırtılma olabilir dedi darbe falan almasın dedi vs. Bisürü damla falan damlattı ikimize kör kör zaten uzağı göremiyorum damlayla yakında gitti birkaç saat önce olsa yazı yazamazdım sanırsam damlanın etkisi geçiyor düzeliyor 😊

Bugün yukarıda yazan elma dışında birşey yemedim şimdide yağsız sütle dondurduğum filtre kahveyi içiyorum gecede filtre kahve içerim malum yarın tartı ❤
(Filtre kahveyi yapıp şeffaf eldivene koyup bilek kısmını bağlayıp dondurdum) 😂
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Eki Görüntüle 3448401
Geçen Cumartesi 71,7
Bu hafta 72,4
Fark -0,7
LenaG LenaG

Ayrılmaktan vazgeçtim. Hatta daha sık uğramaya çalışayım. El birliği ile gitsin fazlalıklar. Biliyorum ayrılınca daha fazla ile dönücem. Hazırlıkta kalsam tartılıcam.
Burada kalayım. Listelerde olmak istiyorum
İyiki varsınız :KK200::KK200::KK200:
İşte buuuu :rapci: :rapci: :rapci:

Canım farklı durumlarda yakın zamanda bende biseyler yasadim. Olaylar büyümesin diye bende dilimi tuttum. Yemekle birlikte yuttum birşeyleri şiştim. Ama bişey desem bişey yapsam hem durumlar karışacak hemde neden yaptım ki bunu diye daha çok kendime dert edinecektim.
Arkaya atabiliyorsan, amaaaan ne olursa olsun diyebiliyorsankelimeleri kullan. Yok hem ortalık karışacak hemde dilimi tutsaydim diye kendini yiyeceksen sus. Çünkü en büyük savaş kendimizle olan ve hep kaybeden oluyoruz kendimize karşı. Hep kaybetme korkusu ♥️
Burayı buldugumdan beri arkadaş ihtiyacım birileriyle konuşma ihtiyacım azaldı. Gerçi yükün büyüğü @Leyl35 omuzunda. İnstadan başını sisiriyorum sürekli. Bazen oralarda birinin olması herşeye yetiyor ♥️
Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı 🥰

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk 😂
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum

Menü atayım
Sabah 2 YK karabuğday ile yapılmış salata
Öğlen 2 YK bulgur pilavı yarım kase çorba tavuk pirzola salata
Akşam yarım simit 1 kase çorba
Kinaya geldim 2 dlm karpuz
Adım kaç bilmiyorum 🙄 kinada oynadım 😍
Yarım lt su içtim
@uranus35 LenaG LenaG Elhan Elhan @sibel_84
İki dilim mi
Geçen gün orta boy karpuzun yarısını aldık, doğradım, eşim 3 5 dilim yedi
Son kalan 6 7 dilimi çöpe gitti
Gerisi benim mideye
Ne yaptı biliyormuşum?
Bağırsaklarımı temizledi, yarım saatte bir wc ye koştum

Ablam gelince ilk seni aradı gözüm ♥️
Hayırlı haberler vardır inşallah mübarek gün
Bol bol moral verin. Sende hastane yatağı gördün. Seninde sebeb uzun süre belli olmadı. Rabbim hayra çıkarsın inşallah 🤲 hep aklımdasın canım 😘
Evet kuzum geçen sene de aynı hastanenin farklı bölümünde yattım ben de
Teşhis çabuk kondu bende, omurilikte iltihaplanma dediler, ev doktoruna gidince iltihap deyil, damar tıkanıklığı dedi. Muhtemelen eşim yanlış çevirdi, çok şükür ben çabuk yürümeye başladım. Oğlum da düzelecek🤲🏼. Sebep bulunsa tedavi ona yönelik olur

Eklentiler

• 1000013058.jpg
    1000013058.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 10
Gece ağrılardan ötürü uyuyamadım şimdi de uyumak istedim ama ne mümkün fibromiyalji teşhisi kesinleşti iyi bir doktor arayışındayim Rabbim şifami bulacağım Dr u kolaylıkla hayırla bulmami sağlığıma kavusmami nasip etsin inşallah
Geçen gün biyerde rastladım
Apayrı yaşam sistemi uygulayan biri fibromiyalji ağrılarının çok çok azaldığını yazmıştı
Katılmak istersen kayıtlar ağustosta açıkacak

Herkese günaydın kızlaaarrrr :KK36:

gece çok sıcak oldu ya da ben menapozla dans ettiğimden fenalık bastı bilemiyorum 2:30 a kadar oturdum birşeyler ördüm :KK69:sabah bir kalktım parmaklarım su toplamış ve yumruk yapamıyorum şişmişler
neyse geçer 1-2 saate hemen tartıldım tabi vee şok salı gününden beri anca 100 gram gitmiş anladıysam ne olayım :KK64:
Bende üşümekten kaskatı kesildim, kırmaşamadım bile😂

Geçen hafta 69.50
Bu hafta 69.80
Fark +300
Sanırım bu direnç kilom filan kıramadım bir türlü 69 pes edicem artık 🥲
Elhan Elhan @uranus35
Çok birşey değil canım.
Yok yok pes etmek yok direniyoruz :rapci: :rapci:
Geçen hafta: 63,05
Bugün: 62,45
Fark: -600 gr
Yüzde: 0,95

LenaG LenaG @uranus35

Eki Görüntüle 3448406
Tebrik ederim canım bak azıcık kısınca hemen hop diye geldi eksi :nazar:
Geçen haftaki ödemler gitmiş. Bu hafta porsiyon kontrolü yapamadığım günler oldu. Biraz daha verebilirdim.
29.06 2024 cts:65.6kg
06.07.2024 cts: 64.4kg
Fark:-1.2 kg
Eki Görüntüle 3448407

LenaG LenaG
Elhan Elhan
Tebrikler canım çok iyi eksi gelmiiişşş :KK200:
Geçen hafta 72.2
Bu hafta 72.4
Fark +200 Gr. Bu hafta biraz yoldan çıktım bu kadar toplayabildim
LenaG LenaG @uranus35 Elhan Elhan @sibel_84
Çok iyi toparlamışsın 200 gr nedir ki ? Sen izin mi istemiştin canım yanlış mı hatırlıyorum ?
Benim burdaki arkadaşlarımı kızım dahi bilmez
Hepiniz benim için çok kıymetli ve gizlisiniz, neden?
30 sene hayatımızın içinde olan narsist( teşhisi ben koydum, bulguların %90 ı uyumlu) aile üyesi kiminle yakınlaşsam hep arıza çıkarıp benden uzaklaştırdı.
O yüzden ne burdan ne instam olduğundan şahsın haberi yok (instayı kızım biliyor )
İyiki sizleri gizli sevmişim, çok değerlisiniz herbiriniz, ne mutlu bana Rabbim sizlerle karşılaştırdı 🥰

Sizlerde öyle düşünün
Biriz, arkadaşız, kardeşiz, biz bir oldukça başka arkadaşa ihtiyacımız yok

Birde işin madde tarafı var
30 sene önce çok sevdiğim arkadaşımla beni ayırdı, döndük, dolandık, yine birbirimizin en yakın arkadaşı olduk 😂
Bi ihtiyacı olsa ben ona koşarım, benim ihtiyacım olsa o bana koşar
1 arkadaşım, 1 kızım şu 1,5 senede bana çok destek oldular, geriye kalanı 7 yabancı da yapıyor

Biraz ordan biraz burdan yazdım, anlatsanız ne mutlu, aslında bende doluymuşum, kendimi oyalıyorum
:KK60:

Herkese günaydın kızlaaarrrr :KK36:

gece çok sıcak oldu ya da ben menapozla dans ettiğimden fenalık bastı bilemiyorum 2:30 a kadar oturdum birşeyler ördüm :KK69:sabah bir kalktım parmaklarım su toplamış ve yumruk yapamıyorum şişmişler
neyse geçer 1-2 saate hemen tartıldım tabi vee şok salı gününden beri anca 100 gram gitmiş anladıysam ne olayım :KK64:
Günaydın canım
Bu sabah regl oldum. Ben bütün hafta 200 gram vermişim. Sinir oldum dün kurabiye yapmıştım şimdi kahvenin yanına 2 küçük yedim reglden dolayı tatlı krizine girdim resmen

X