Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hiç bakmıyorum yarın akrabalar geliyor annemde branc var. Beni hergun gören insanlar bugün erimişsin dedi durdular
Mutluyum yani
Bu şarkıyı kendime armağan ediyorum
Ne guzel cevren var ben iki kilo alsam leyla yine kilo aliyor oleyy diye davul zurna ile dedikodu yapiyorlar o dedikoduyuda bana getiriyorlar guya beni sevenler

Hiç bakmıyorum yarın akrabalar geliyor annemde branc var. Beni hergun gören insanlar bugün erimişsin dedi durdular
Mutluyum yani
Bu şarkıyı kendime armağan ediyorum
Bana geçen biraz kilo ver dediler 30 kg verdim toplamda zaten dedim hiç belli olmuyor dediler Şu 89 u bir göreyim cesaret edip öncesi sonrası yapacağım

Benim etrafim hep kiskanc
Ayyy uzaak olsun öyle insanlar mümkünse kilo alsam aaaa derler versem hiç verdin demezler
O yüzden kilo muhabbeti açılırsa poğaça börek değil beef stragonof kilosu kızım bunlar diyorum hem susturuyorum hemde güldürüyorum yapacak birşey yok susuncada bana dert oluyor.

Bana geçen biraz kilo ver dediler 30 kg verdim toplamda zaten dedim hiç belli olmuyor dediler Şu 89 u bir göreyim cesaret edip öncesi sonrası yapacağım
Seninde kiskanclar var demek düşürmeye calisiyorlar farketmiyormus bence sana boyle diyup eve gidince aglayarak gunluklerine yazmislardir sevgili günlük Lena oldukca incelmis ama farketmemis gibi davrandim çünkü catladim diye....

En güzelini yapıyorsun bende kocam eliyle besliyor diyorum

Aslında 124 kg dan kalma bir alışkanlık var bende baya bol giyiyorum uzun zamandır ilk defa krem rengi tayt giydim bugün pilatese giderken hoşuma gittim kendi kendimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…