Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun çok güzel menü
Keki aslında 1 dilim yiyebilirmişsin genel olarak çok ölçülü olmuş üstelik adım sayısı da iyi
Sagol canım benim Aslında yerdim ama.aksam.ki.menu plan baskaydi çok.olur diye yemedim ton balıklı salata sonradan fikir oldu
İyiyim fulyacim. Tatildeyim. Nasip olursa Eylül'de sahalardayim.
Ohh tatilin tadını çıkart kankişim sefan olsun
Hoşgeldin canım tatilin iyi gelmesi ne sevindim
Günaydın canım bizler burada panik icerisindeyiz sizleri dusunemiyorum allah korusun kuzum allaha emanet

Günaydın kızlar aşırı sıcak bir günden hepinize selamlaarr

Hepinize sağlıklı,huzurlu bir gün diliyorum
Günaydınlar canım hemde ne sıcak 6 da Çıktım ben de yürüyüşümü yaptım geldim Yoksa sıcakta hiç çıkamam diye o saatte bile çok sıcaktı

Kahvaltı baya sağlam olmuş ama diğer öğünler hafif dengelemişsin güzel
Iyi geceler kizlar
1 temmuz pazartesi

10.00
2 yumurtadan nantarli omlet
Yesillik
1 avuc cerez
Kk peynir

17.30
1 kase eristeli yesil mercimek yemegi
2 yk yesil fasulye
Su 2lt
uranus35 LenaG unutmabenicicegi
Çok güzel menü tebrik ediyorum

Gizem nasil boyle bir duygu aktariyor ki bize... Ben hep bu duygudayim biliyor musun
Çok destekliyor insanı, inandığını hissettiriyor sanırım ondan
Bana hepsi çatır çatır gidecek merak etme dedi. Hmm çok kilomuz da varmış,böyle yüksek kilolardayla başlayan cümleler kurmadı ya çok ısındım ben.

Allah korusun hepimizi, dikkat edin kendinize canım

Çok sevindim canım
Detoks tarifi versene lütfen
Canım soğuk ayranaşı detoksu yapıyorum

2 su bardağı koyu ayran
1 su bardağı haş.nohut
1 su bardağı haş. mercimek
1 su bardağı haş.bulgur
1 salatalık
Nane ve pul biber

hazırlayıp gün içinde sadece bu çorbayı tüketiyoruz. Aralarda çay,kahve serbest ama bol bol su içmek gerekiyor

Ben de başlıyacağım inşallah. Pazar günü eksi 0.400 iken bu gün eksi 0.100 çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…