Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kabak sote tarifi isterim
Kabaklari rendeleyip 1yk kasigi yagda pisiriyorum
Sogunca yogurtla karistiriyorum
Uzerinede kiyma kavurup dokuyorum canim

Çok güzel afiyet olsun canım
Sagol kaptanim
günaydınnn, ben geldiiimmmm

özledim sizi, Almanyada internet sıkıntılı oldu biraz, bulduğum yerde de hemen Türkiyeden birilerini aradım

buraya giremedim hiç
Hosgeldin canim
Yalnizmi gittin yoksa ailece mi
Aksam yemegi gec olmus canim
2 kurabiyede olmamis
Kiskaniyo seni canim
BAkma sen ona

Benimkilerde öyle ya
Geçe sürekli uyandı

Bazen hepsi sıra sıra kalkıyor bir onun yanına bir diğerinin yanına gidiyorum bir bakıyorum sabah olmuş
Yaslari kucukmu cocuklarin cnm
Benim 2 sinjn arasinda 17 ay var
Bende cok zorlaniyorum

Yine az içtim biraz çayçıyımda
Ama diye başlayınca hergün içemiyorum 1 Mayıs öncesi hergün bazen 8 bardağı buluyordu vee her bir bardağıma tatlı kaşığı ile 3 e yakın şeker atıyordum yani günlük çaya attığım toz şeker yarım kaseyi buluyordu
1 Mayıs itibari ile herşey değişti bende kaç gündür size sorucam soğuk filtre kahvenizin tarifini banada söylermisiniz

He demekle iyi yapmışsın kendisine zor geliyor diye normal bir kilo gibi düşünüyor olabilir orası burası ağrıdığında mecbur uğraşacak
Günaydınlar kızlar. Bol eksili, bol sporlu bir gün olsun hepimize
Günaydın canım inşallah
Günaydııınnn
Ben de severim ama yazın içemiyorum.Mesela biraz önce kahvaltımla içtim kafamdan dumanlar çıktı gibi geldi
Canım filtre kahve demliyorum 600 ml kadar bırakıyorum soğusun,sonra 500 ml yağsız süt,bol buz karıştırıyorum hazır oluyor. Şekersiz içemem dersen Stevia tatlandırıcı (tamamen bitkisel tadı da sentetik gelmiyor o yüzden) ekleyebilirsin biraz.

Günaydın,tünaydın çıpçıtır adayı kızçeler

Gece bu havada fizyoterapist ısrarıyla sıcak su torbasıyla yattım vallahi fenalık geçiriyordum az kalsın çok zor uyudum.

Gününüz güzel geçsin inşallah

Aynen canım bakışlarından anladım zaten.

Aynen canım. Ağrıları çok oluyor ama yemek yemeyi çok seviyormuş.
Birde demiyor sen benim çocuğum yaşındasın çok iyi yapıyorsun dikkat et sağlık önemli daha gençsin diye.

Başka bir arkadaşım var sağolsun çok motive ediyor. Çok iyi gidiyorsun iraden çok iyi aynen böyle devam diyor her gördüğünde

Ben zayiflayamiyorum yapamıyorum bu da yapamasın diyor bence seni moral olarak düşürmeye çalışıyor bende mecburiyetin yoksa fazla muhattap

canım ıkı kurabıye daha olmaz normalde yasak yan odadan ıkramdı :)) coğe gıtmesın dıye yedımn guya. aksam yemegı de oyle gec olmaz o da ıstısnaydı esımle bulustukm

kızlat konu dışı ama çok surukleyıcı bır roman onerınız varmı trend lerden :) banlamayın benı :))

Klavye azizliği ezine olacaktı ne konuda hareketlilik

Yarın sabah üşenmezsem orduevine gideceğim saç bakım işleri var kesim röfle filan.
Bizim buradaki kuaförle konuştum tanıdık diye nakit 3.250 fiat verdi.
Ooo severiiizzz bakım işleri falan güle güle kullan
Ben de koyu kestaneden bakıra dönmek istedim de olmaz dediler kendim yaptım mis gibi de oldu

Ben zayiflayamiyorum yapamıyorum bu da yapamasın diyor bence seni moral olarak düşürmeye çalışıyor bende mecburiyetin yoksa fazla muhattap
Maalesef aynı binada oturuyoruz ister istemez görüyorum.
Bilmiyor ki öyle dedikçe daha çok hoşuma gidiyor
Başardım diyorum daha çok hırslanıyorum

Böyle insanlar çok dengesiz oluyor,eskiden her gördüğünde sen kilo mu aldın diyordu

Şimdide çok zayıfladın diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…