Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar kızlarrr
Bugün iş dolayısıyla tüm gün dışarıdaydım. Yürümekten bacaklarım ağrıyor. Tüm mesajları okudum. Okudukça gaza geliyorum. Maşallah hepinize.. Keşke kaç ay önce diyet yapmaya çalıştığımda gelseydim buraya. Boşa vakit kaybı oldu benim için. Bu arada geç paylaşmak zorunda kalıyorum menümü çünkü eve geç geliyorum işten ötürü..
26.06.2024 menüm

Sabah 10:00
Türk kahvesi

Öğle 12:00
1 orta boy kase köfteli yeşillikli salata

Akşam 18:45
Küçük kasenin yarısı kadar ayran çorbası 5 kaşık vardır herhalde
6 zeytin
3-4 çatal tulum peyniri

Ara 19:30
5-6 yudum alkol

2 lt su
19750 bin adım

LenaG
Elhan

Zorlama ama mutlu ol
Tabanliktan memnunmusun
Günaydın canım. Hiç kullanamadım biliyor musun onları. Sanki daha çok ağrı yapıyormuş gibi hissettim bütün ürünler için. Belki de alışmam gerekiyordu, biraz kullanmam gerekiyordu ama öylece dolapta duruyorlar. İlk adımlarımı parmak ucunda atıyorum. Genelde parmak ucundayım galiba çok zorlandığımda panduflarımı giyiyorum bu sıcakta. Ayakkabılarımın hepsini değiştirdim, yumuşak tabanlı ayakkabılar giyiyorum, böylelikle tabanlık aramıyor topuklarım.

Hiç yemek yememişsin canım. Sıcaklardan mı
Afiyet şifa olsun canım

Sabah çifte kahve içmeden ayılamam mı diyorsun
Menü çok güzel afiyet olsun canım
İyi akşamlar
Kahvaltı
1h.yumurta
Yeşil çay
5 zeytin
13.00
Türk kahvesi
Ara
1 dilim karpuz
19.30
4 yk taze fasulye
Salata
3 lt su
Spor 30 dk leslie
Elhan Ellssa
Menüne bayıldım afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım güzel olmuş
Teşekkür ederim gönlümün kaptanı

Elhan kaptanım bayramdan yeni döndü
25 haziran sali
12.00
2 yumurtadan omlet
7 zeytin
Kk peynir
Yesillik
10 15 tane cig badem

18.30
1 tabak yogurtlu kabak sote
Ustune 2 yk kiyma
2lt su
Elhan Ellssa unutmabenicicegi
Vayy harika
Kiizzz cir cir Olcan
Çok hafif bir menü
Afiyet olsun canım güzel menü

Günaydın kızlar bugün yoğun bir gün tüm gün yokum ama bugün dikkati elden bırakmayacağım
Kolay gelsin günaydın
Canım sadece ağrısı için değil tedavisi için de gerekli tabanlık. Masaj yaparak dağılmasına yardımcı olduğunu düşün
Günaydın ablam

Afiyet olsun canım dengelersin sen çok da cıs bir menü değil tatlı krizin tutmuş

Çok çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…