Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben inanıyorum sen yapacaksın bu işi. Öğrenmen düzenini oturtman biraz zaman alacak ama olsun önemli olan bu yolda çaba göstermen.

Tebriklerrr darısı başıma diyorum çünkü bu sabah tarti beni çok şaşırttı,tartildiktan sonra da regl oldum bi oh cektim
Adet döneminde oluyor maalesef şişlik ödem vs çok takılmayın
Çok iyi gidiyorsun canım 1 kilo dan fazla fark var

Onu da göreceksin canım 2 ayda 14 kilo çok fazla yavaş yavaş gidecek hepsi az kalmış

Evet evet cok fazlaca zorlayip en düşük 54 ü gördüm ucundan.. bı sure 56-57 lerde gider gelirim dedigin gibi bir de wc problemide yasiyorum regl dönemi acayip kabizlik yasiyorum dunden beri cikamadim mesela... Nedenini biliyoruz ve duzenimize devam ediyoruz

Elhan Mthn83 LenaG

Cumartesi 56.9
Bugün 58.7
Fark +1.800

Regl ilk günü..
Ödem dışında ağrı sızı hicbir belirtim yoktu ve yokta sanirim egzersizlerin etkisi
Sen bir nevi guru oldun artık hiç bir şey değil senin için
Yalnız İzmir sıcağında bunca sporu nasıl yapıyorsun maşallah

Onu da göreceksin canım 2 ayda 14 kilo çok fazla yavaş yavaş gidecek hepsi az kalmış
Teşekkür ederim
89 dan sonrasınıda yine sizlerle birlikte başarmaya çalışıcam 15 yıl önceki diyetimde bu hipotroidli halimle baskülde 64.0 ü gördüm 15 yıl sonrası sonuç bu 110 inşallah tekrar başarıcam ve olucak gibide

Sen bir nevi guru oldun artık hiç bir şey değil senin için
Yalnız İzmir sıcağında bunca sporu nasıl yapıyorsun maşallah
Spor ile Ter atmayi cok seviyorum sonrasinda madensuyu limon ve buz karisimi icince oyle haz aliyorumki sicaktan ter atmakla spor ile terlemek cok farkli,haz verici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…