Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ctesi: 63.95
Salı: 61.70
Fark: -2.25 kg
LenaG LenaG Elhan Elhan M Minicikfzt
An itibariyle ödemlerimin hepsini vermiş bulunuyorum. Regli de bitti tüm şişkinlikler indi tartıya da yansımış 🙏
Tebriklerrr darısı başıma diyorum çünkü bu sabah tarti beni çok şaşırttı,tartildiktan sonra da regl oldum bi oh cektim🥲

Cumartesi :81.65
Bugün :81.20
Fark : -450 Gr
Elhan Elhan LenaG LenaG Ellssa Ellssa
1000006117.jpg

Maşallah canım ne güzel bir eksi bu böyle 🥰
Teşekkür ederim kaptanım bayram tatilini telafi etmek için canla başla çalışıyoruz 🤣
Kız ben seni bu kiloda bırakmadım bayram mı geçti üstünden noldu 😂
3 haftadır hiç dikkat etmiyorum ben 3 haftalık tatile çıktım yedim içtim spor yok üstelik regl haftam olunca +5 kiloyla başladım ctesi günü. Yarısını 3 günde verdik bakalım 2,5 kg daha vermem lazım onu da hallederiz bir iki haftaya. Düğün bayram akraba ziyareti tüm engeller girdi araya 😂😂
Canım aç gezerek😂
tam işin sırrını söylemişsin dostum aç gezdiğimizde (özellikle akşam 7 den sonra) gayet kilo veriliyor( ödem hastalık vs özel durum olmazsa)
Ben dün açlıktan midem kazınıyodu kendimi yatağa zor attım inat ettim yemedim geç saatte bişey çok şükür karşılığını aldım.
Tebriklerrr darısı başıma diyorum çünkü bu sabah tarti beni çok şaşırttı,tartildiktan sonra da regl oldum bi oh cektim🥲
Canım reglnini ilk günündesin yani rahat +2 kg regl ödemi var şu an. Bu aralar tartı senin için güvenilir değil sen bi on gün sayılara takılma 👍🏻
O kadar sağlıklı ve az porsiyon beslenip çok spor yapıyosun yani bence senin şimdiye 47 kg falan olman gerekiyordu. 56 direnç kilosu galiba senin ?

Ctesi: 63.95
Salı: 61.70
Fark: -2.25 kg
LenaG LenaG Elhan Elhan M Minicikfzt
An itibariyle ödemlerimin hepsini vermiş bulunuyorum. Regli de bitti tüm şişkinlikler indi tartıya da yansımış 🙏
Maşallah la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim 🤲 Rabbim hepimize böyle güzel kilolar vermeyi nasip etsin

Canım benim kafada bitirmen lazım bu işi
Kilo vermeliyim amaa ay canım da çok hamburger istiyor gibi düşünceler daha tam odaklanamamışsın gibi
Duygusal yeme atakları inan buradaki herkeste olmuştur ama o atakları sağlıklı alternatiflere çevirince olay çok değişiyor. Ha ben sana hiç yeme tamamen kesip at demiyorum. Haftada 1 ye özgürce keyfini çıkar.
Mesela hamburger köftesini ve diğer malzemeleri marula sarıp ye gerçekten çok lezzetli yanına patates istiyorsan fırında yap ye :kk77:
Neden burada olduğunu, kiloyu neden vermek istediğini ve sağlıklı kilona düşünce neler yapacağını düşün kendine mesela bir istediğin yeni kıyafet al onu giyebilmek için kendine meydan oku
Herşeyden önce kendin ve oğlun için başar, kendine inan :KK60:
Herseyden once saglıgım ıcın. oglum ıcın. kafada bıtırmem lazım . haftada 1 hedefe ulasıp yıyebılırım kaptanım. carls junıor vardı marul arası kofte yapıodu ordan da yenebılır patatessız.

Teşekkür ederim kaptanım bayram tatilini telafi etmek için canla başla çalışıyoruz 🤣

3 haftadır hiç dikkat etmiyorum ben 3 haftalık tatile çıktım yedim içtim spor yok üstelik regl haftam olunca +5 kiloyla başladım ctesi günü. Yarısını 3 günde verdik bakalım 2,5 kg daha vermem lazım onu da hallederiz bir iki haftaya. Düğün bayram akraba ziyareti tüm engeller girdi araya 😂😂

tam işin sırrını söylemişsin dostum aç gezdiğimizde (özellikle akşam 7 den sonra) gayet kilo veriliyor( ödem hastalık vs özel durum olmazsa)
Ben dün açlıktan midem kazınıyodu kendimi yatağa zor attım inat ettim yemedim geç saatte bişey çok şükür karşılığını aldım.

Canım reglnini ilk günündesin yani rahat +2 kg regl ödemi var şu an. Bu aralar tartı senin için güvenilir değil sen bi on gün sayılara takılma 👍🏻
O kadar sağlıklı ve az porsiyon beslenip çok spor yapıyosun yani bence senin şimdiye 47 kg falan olman gerekiyordu. 56 direnç kilosu galiba senin ?
Aynen canım. Birde erken yemeye alıştımı,
geç saatte en ufak bir atıştırmalık bile benim midemi inanılmaz rahatsız ediyor

X