Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ctesi: 63.95
Salı: 61.70
Fark: -2.25 kg
LenaG Elhan M Minicikfzt
An itibariyle ödemlerimin hepsini vermiş bulunuyorum. Regli de bitti tüm şişkinlikler indi tartıya da yansımış
Tebriklerrr darısı başıma diyorum çünkü bu sabah tarti beni çok şaşırttı,tartildiktan sonra da regl oldum bi oh cektim

Maşallah canım ne güzel bir eksi bu böyle
Teşekkür ederim kaptanım bayram tatilini telafi etmek için canla başla çalışıyoruz
Kız ben seni bu kiloda bırakmadım bayram mı geçti üstünden noldu
3 haftadır hiç dikkat etmiyorum ben 3 haftalık tatile çıktım yedim içtim spor yok üstelik regl haftam olunca +5 kiloyla başladım ctesi günü. Yarısını 3 günde verdik bakalım 2,5 kg daha vermem lazım onu da hallederiz bir iki haftaya. Düğün bayram akraba ziyareti tüm engeller girdi araya
Canım aç gezerek
tam işin sırrını söylemişsin dostum aç gezdiğimizde (özellikle akşam 7 den sonra) gayet kilo veriliyor( ödem hastalık vs özel durum olmazsa)
Ben dün açlıktan midem kazınıyodu kendimi yatağa zor attım inat ettim yemedim geç saatte bişey çok şükür karşılığını aldım.
Tebriklerrr darısı başıma diyorum çünkü bu sabah tarti beni çok şaşırttı,tartildiktan sonra da regl oldum bi oh cektim
Canım reglnini ilk günündesin yani rahat +2 kg regl ödemi var şu an. Bu aralar tartı senin için güvenilir değil sen bi on gün sayılara takılma
O kadar sağlıklı ve az porsiyon beslenip çok spor yapıyosun yani bence senin şimdiye 47 kg falan olman gerekiyordu. 56 direnç kilosu galiba senin ?

Ctesi: 63.95
Salı: 61.70
Fark: -2.25 kg
LenaG Elhan M Minicikfzt
An itibariyle ödemlerimin hepsini vermiş bulunuyorum. Regli de bitti tüm şişkinlikler indi tartıya da yansımış
Maşallah la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim Rabbim hepimize böyle güzel kilolar vermeyi nasip etsin

Herseyden once saglıgım ıcın. oglum ıcın. kafada bıtırmem lazım . haftada 1 hedefe ulasıp yıyebılırım kaptanım. carls junıor vardı marul arası kofte yapıodu ordan da yenebılır patatessız.

Aynen canım. Birde erken yemeye alıştımı,
geç saatte en ufak bir atıştırmalık bile benim midemi inanılmaz rahatsız ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…