Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu hafta takımdan tam çıkmayı düşünüyordum
Ben şimdi nasıl çıkayım

Tebrik ederim çiçek
Tebrikler canım
Tünayyydıııın
Geçen hafta 62.8
Bugün: 62.15
Fark:-650 gr
Elhan _ASTRAL_
Tünaydııınnn tebrikler
Elhan
Geçen hafta 86
Salı 85.60
Bu gün 85.10
Fark -900
Kaptanım tebrikler
Canım mens şişkinliğiyle artı 3.5 görmüş insanım oluyor böyle şeyler sıkma canını ödem çabuk gidiyor
Regle rağmen harika bir eksi

Ben de regl donemlerinde en az 1.5 goruyorum tartida zaten normal kilomuzu gördüğümüz bi 7-10 günümüz var telaş etme

Yaz geldi benim tüm dengem şaştı resmen iki haftadır sersem gibi bi var bi yokum diyet desen o da oyle neyse bakalım biraz mola iyidir spor yapmaya çalışacağım artık ölçülerim var bakalım başarılı bı yok katedersem paylaşırım senınde olculerı gordum gayet ve baya ıyı

2 haftadir öne geriye yana lunge hareketi yapiyorum cok iyi geldi tavsiye ederim birde pilates cemberi ile ic bacak çalışması

_ASTRAL_ Elhan Mthn83

Cumartesi 88.2
Bugün 87.7
Fark- 0.5

1-2 hafta takımlarda olmayacağım. İl dışına çıkacağım. Tatile ihtiyacım var

Eki Görüntüle 3438690
İyi tatiller
Geçen hafta 121.4
Bu hafta 120.4
fark -1.00

haftaya yazlığa geçiyoruz düzenli yürüyüşle daha hızlı vercem inşallah. Burda tam uyumadım gıdım gıdım gidiyor hiç memnun değilim :/

Tünayyydıııın
Geçen hafta 62.8
Bugün: 62.15
Fark:-650 gr
Elhan _ASTRAL_

Selamlar

Cumartesi 55.3
Salı 55.7
Bugün 55.5

Fark +200 gr

Elhan
Ben devam etmeyeceğim. Bebeğim çok hareketlendi, home office çalışmaya başladım derken kafam çok dağılıyor menü paylaşmayı falan unutuyorum hep çok iyi gittiğim de söylenemez. Takımların istatistiğini bozmanın anlamı yok
Tempoma alışınca belki dönerim tekrar

Eklentiler

• 33CF81A6-5A7F-467F-BD5B-53A312C6A746.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 79
Teşekkürler canım
Bende dünden beri regl olmuşum. Umarım tartıya artı olarak yansımaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…