Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kalkar Kalkmaz Ilık Limonlu Su
Sabah Kahvaltısı 11.30: 1 Yumurta, 1Dilim Peynir, Yarım Salatalık, 4 Adet Yeşil Zeytin, Yeşil Çay
Akşam Yemeği 18.00: 4 Kaşık Mantı (internetten baktım 1 kaşığı 19 kalori yazıyor, yani Toplam 79 kalori oluyor), salata
Günlük Adım Sayısı : 12754 , Günlük 2 Litre Su
_ASTRAL_ Elhan Mthn83

5 Haziran

13.00
60 gram hindi füme
3 parmak kadar çeçil peyniri
1 kaşık kahvaltılık sos
5 zeytin
1 tane bun ekmeği

15.00
Hindistan cevizi sütlü kahve

18.00
1 tabak kıymalı taze fasülye-pilav

22.00
1 küçük dondurma kasesi irmik helvası üstü dondurma (bunu zorla yedim )
Eşimin yengesine gittik poğaça kek vs ikram yemedim diye bunda çok zorladı bildiğiniz yemek zorunda kaldım

Afiyet olsun canım Menun güzel ve dengeli , sebze miktarı birazcık artirilsa enfes olurdu.

Afiyet olsun canım

Kuşum harikasın
Saatin kayışını biraz gevsetsen mi

Mutlu sağlıklı yaşların olsun canım
Tek derdimiz böyle güzel kosturmalar olsun canım benim
Günaydın güzel yürüyüşler

Günaydın kızlaarrr

Çok şükür bugün evdeyim biraz dinleneyim de evi sil süpüre girişeyim 2 gündür yapamadım 6 kedi olunca her yer tüy olmuş ( canları sağolsun bebeklerimin )
Kolay gelsin canım
Kızlar sanırım kansızlık sebebiyle bocaliyorum
sürekli kafa karisikligi ve açlık dürtüsü var. Biseyim var ama neyim var bilmiyorum
Bi tahlil yaptır canım hemen toparlarsin kendini
Afiyet olsun
Spor ile dengelemişsin canım
Sağol canım
Afiyet olsun kaptanım
Afiyet olsun canım Menun güzel ve dengeli , sebze miktarı birazcık artirilsa enfes olurdu.
Dün disardaydim çok yürüdüm sıcak bunaltti geç de olunca ne buldum yedim oldu ugrasmadim sebzeler haklısın

Günaydınlar kızlar beni de dahil edin grubumuza lütfen sabah tartı 59,7
Günaydın elipsoid.
Tartı bildiriminizi fotoğrafli veya varsa program uygulamanizdan güncel tarihli ekran görüntüsü alıp paylaşın yarın da olabilir başlangıç kabul ederiz. İlk sayfada katılım formumuz var onu doldurun kaydınız tamamdır. Kilo takibinizi yaparız sevgilerimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…