Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mesaj geldi, mr sonuçlarım çıkmış. Yarın sabah doktora gideceğim. Raporları görüntüleyemedim ben, umarım herşey yolundadır ve inşallah şu ayak ağrıma bir çözüm bulunur… Bu arada sigara içen emoji koyunca aklıma geldi, ben burdan gitmeden sigarayı bırakmak için tedaviye başlamıştım. Ağustosta 1 yıl olacak sigarayı bırakalı hemde nasıl bırakma, kokusuna zerre tahammülüm yok

Selam kizlarrrrrrr
O sancılı dönemi atlattım çok şükür henüz olmadı ama şişkinlik,iştah ve moral bozukluğu donemi geçti gibi bugün başım ağrıyor
Artik geliyor yani :)
...
Velhasıl kelam bu dönem bana 2 kg olarak yansıdı ama hayatımı değiştirme kararı aldım
Sebebi ise şu
Bakın benim değerlerim yüksekti ya hani
Anneminkine baktık yarın zamandaki tahliline
.

Normal aralık 0 ile 33 arası

60 yaşındaki annemin değeri 11
37 yaşındaki benim değerim. 48
Ve 50 den sonrası riskli değer
Kendime bunu neden yapıyorum
Ketçap ,mayonez,granül kahve içtiğimde veya abur cubur yediğimde
vücudumda koca koca sivilceler yaralar cikiyor ve sen hala görmemiş gibi hor kullanıyorsun
. E ağlıyor işte vücudun
Nasıl ruhumuzun gözyaşları gözümüzden akıyorsa vücudunun gözyaşları da o yaralar,sivilceler
Niye göremiyorsun
.
Bugun haberlerde 38 yaşındaki bir kadın oyuncu o kadar da güzel ki billur hatta Unutma Beni'de çok begeniyordum kanserden vefat etmiş. Küçük çocuğu da varmış Allah rahmet eylesin.
Kizim sen şu an sagliklisin ama bozuyorsun
Bi düşün bakalım hastasın birkaç ay sonra vefat edeceksin çocuğuna bunu söyle bakalım ( söylenmez tabi de o durumu anlamak için bi düşün)
_Annecim ben birkaç ay sonra gideceğim hiç olamayacağım yaninda
_Gitme anne! diyip sarılırsa ne yapacaksın
Geç olmadan dön bu yanlıştan
........
dedim kendime
.......
Tabi hani hastalık bir anda Yüce Yaradan'dan da gelebilir kul hatası olmadan onu tenzih ediyorum
Ama benim yaptığım su an bile bile sona gitmek Allah korusun
.....
Bundan sonra daha dikkatli olacağım
Bugün menü paylaşımına başlıyorum

Selamlar herkese
Sabah 7.00 sade kahve 2 bardak su
7.30 1 minik kepek ekmekli tost
14.00 bir avuç fıstık sade filtre kahve
17.30 1 porsiyon taze fasulye kavurması 2 dilim kepek ekmeği
Spor yapamiycam arkadaşımın oğlunun doğum günü var umarım kaçamak yapmam
Gerçekten bu hafta verimsiz ve sporsuz geçiyor canim sıkılıyor bu duruma
Habersiz diyet yapmakta çok zor yahu
Adımımı sonra aticam
Elhan Cordelia A Asya89

Tebrikler bende çok istiyorum sigarayi birakmayi ama başaramadım

Tebrikler bende çok istiyorum sigarayi birakmayi ama başaramadım
Bende irademle bırakamazdım ama sigara bırakma kliniğine gittim, artık bütün hastanelerde var. 3 ay ilaç kullanımı öneriyorlar, ben 11. Gün sigara içmeyi kestim, sonrasında ilacı da kestim. Belki deneyebilirsin bu yolu

Çok güzel bir motivasyon kaynağı. Bunu bende düşünüyorum zaman zaman ama sonunda hep başarısız oluyorum çünkü biz kadınlar, çoğumuz hayatımızdaki diğerlerini(insanları yada olayları) o kadar hayatımızın merkezine koyuyoruz ki, bir süre sonra silinip gidiyoruz. 2 haftadır denemek istediğim birşey var, sadece 15 dkmı alır ama kendime ayıracak, tek başıma kalacak bir ortam bulamadım 2 haftadır, ortam bulacak olsam da enerjim bitmiş pilim tükenmişti.. böyle zamanlarda da ‘sen kendine saygı duymazsan kimseden bekleyemezsin’ yada bence daha doğrusu ‘sen kendine acımazsan kimden ne bekleyebilirsin’ demek lazım. Benim evladım cips, çikolata yediğinde içimden ‘vah midesine, vah dişlerine’ diyorum ama benim önüme koysan 1 kamyon cips yiyebilirim. Şefkati önce kendimize göstermemiz gerekiyor sanırım, hem iyi olmak için, hem ilerleyen zamanlarda evlatlarımızın yanında kalabilmek için, hem de onlara örnek olmak için. ‘Kendin’ ile başlayıp ‘çocuk’ diye bitirmek… ah analık…

Yaa son cümleniz

O kadar haklısınız ki özşefkati unutuyoruz çoğu zaman

Yaa son cümleniz
Allah uzun ömürler versin hepsine, iyi insanlarla karşılaşsınlar, bir ömür mutlu olsunlar. Hayattan ne istediğimize odaklanmak gerekiyor, unutmamak gerekiyor. Ben son zamanlarda ‘bunu yemek beni ne kadar mutlu edecek’ diye düşünüyorum. Kaç dakika, hatta belki saniye. Şu an oturduğum sandalyede pantolonum göbeğimi sıkıyor, bacaklarımı kasıyor kumaş, ve sabahtan bu yana böyleyim. O lokma boğazımdan geçene kadar mutlu olacağım diye senelerdir bu eziyeti çekiyorum, hangisi ağır basıyor? Bunu da düşün. Biraz dürüst/acımasız olmak lazım… öyle işte

Bugün Uzun Zamandır Olmayan Pantolonum Oldu ne kadar mutlu oldum ya, kendimizi mutlu etmek motive etmek bu kadar kolay işte aslında, kendimize değer vermek, kendimize vakıf ayırmak, bazen niye yiyemiyoruz diye kendi içimizde çatışmalar yaşasamda, durmadan yılmadan pes etmeden devam ediyoruz, çünki biz bir annesiz veya anne adayıyız, unutmayın Mutlu Ebeveyn, Mutlu Çocuklar Demek ❤Başta biz mutlu olucaz olucaz, sağlıklı olıcaz ki sağlıklı bir bireyler evlatlar olsunlar ❤

selam kızlar yaa kaptanım dün menü paylaşamadım çünkü dün çok saçmaladım. Güzel başlayan günü sonrasında mahvettim bugünde kendim izin günü ilan etmiştim tee geçen haftadan o yüzden 2 gündür yazılacak menü yok. Yarın inşallah kendimi toparlayıp geliyorum. Menülerim ve sporum düzenli olacak inşallah sadece ctesi hedefime ulaşamayacak olmak üzdü beni. Hiç hedefime ulaşamadım şimdiye kadar.. artık sadece 50 gram hedef koycam kendime belki ulaşırım o zaman Kinoalihatun

canımcım akşama hafif birşey ye bence.

canım ne değerleri o anlamadım?

13263 ADIM 3 litre Su

Kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah Kahvaltı 11.30
⏺Yeşil Çay
⏺1 Yumurta
⏺Yarım Domates
⏺Yarım Salatalık
⏺4 Zeytin
Öğlen Atıştırmalık 14.30
⏺2 Dilin Karpuz
Akşam Yemeği 18.30
⏺4 Kaşık Pilav
⏺2 Kaşık Kuru Fasulye
⏺2 Kaşık Yoğurt
⏺2 Adet Salatalık Turşusu
Kinoalihatun Elhan Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…