Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun
Ayaklarına sağlık

Senin diyetisyen ne zaman canım. Hafta içi demiştin. Menüler yine kalabaliklasiyor. Şaşırtacak kadar olmadı ki daha

Teşekkür ederim canım tavsiyeni mutlaka dikkate alacağım

Geliyor eksileeerrr geliyoooorrr Adımlar
Afiyet olsun

Canımsin. Rabbim anneliği en güzel şekliyle getirsin sana. Demekki onlar bu dünya için uygun ve hazır değiller miş. Şimdi gitmişler daha güçlü gelecekler miş. Fıstık gibi bide anneleri olacakmış. Oğlan olursa her şeyini kıskanacak kiz olursa herşeyine ortak düşecekler miş

Hoşgeldin canım
Hayırlısıyla,sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin Allah ım

Afiyet olsun kız su iç için kuruyacak

Senin diyetisyen ne zaman canım. Hafta içi demiştin. Menüler yine kalabaliklasiyor. Şaşırtacak kadar olmadı ki daha
hayır listem kalabalıklaşmıyor. bugün azcık serbest takıldım. canım işe yemek götürmek istemedi. dün çok yorgundum. dışarıda bildiğimiz çok iyi bir kebapçı vardı oraya gidelim dedik. akşam da böyle yemek istedik. listem yarın başlıyor. o yüzden fazla takılmadım.
mesela az önce mutfakta öğleni hazırlıyordum

Çok geçmiş olsun canım, kimyasal kısmen zehirlemiş olabilir seni, çok dikkatli kullanmak lazım. Hele de başka bir kimyasalla karıştırdıysan o daha fena. Umarım bugün çok daha iyisindir.
Çok sağol canım. Bulaşık deterjanı+yağ çözücü+domestos karıştıtmadım ama beraber kullandım gibi. Çok şükür daha iyiyim

Çok geçmiş olsun canım
Sağol canım
Eline emeğine sağlık canım

Hoş geldin canım başın sağ olsun

Eline sağlık kraliçem bırakma beni

Tüp bebek tedavisinde bu tür üzücü durumları duyunca çok üzülüyoruz Allah sabır
, dayanma gücü versin. İnşallah sağlıkla tekrar gebe kalırsınız.

Adımlar harika çok güzel bir menü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…