Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhanım kırmızı takımdan serap911 i maviş takıma alalım

gördüğüm kadarıyla kırmızı takım bizden zaten iki kişi falan fazla. seçimlerde bir iki kişi çıktı. listede karşı takım kişi sayısı olarak fazla olmuş. size de uygunsa maviş takımdan kırmızı takıma kimseyi göndermeyeyim. yoksa bir kişi seçeceğim.

Kesinlikle haklısın özellikle sürekli kucak isteyen bir bebeğim var şimdi biraz leslie yapmayı düşünüyorum öğleden sonra da 1 saatlik yürüyüş
Benimde
Ve kucakta da durmuyor, yürümek istiyor, henüz tam yürüyemiyor, oyun yapıp kaçmak istiyor, kaçarken kendini sağa sola atıyor
Oğullarım, eşim olmasa asla tek bakamazdım

Bilmezmiyim
Bugün komşunun iki kızı da geldi, etti 6
En büyüğü 10, en küçüğü 1
Bu kahkahalardan anlayacağınız, oynatmaya az kaldı

Bilmezmiyim
Bugün komşunun iki kızı da geldi, etti 6
En büyüğü 10, en küçüğü 1
Bu kahkahalardan anlayacağınız, oynatmaya az kaldı
Bizim ev her gün böyle
Bu gün yine bir saat beraber yürüş yaptık, sonra eşim baktı olmuyor çocukları aldı eve götürdü. Yemeklerini hazırlamıştım yemeğe gittiler bende biraz sakin kafa ile yürüyüş yaptım tabi kendimi nasıl kaptırmışsam 14 binden fazla adım atmışım

Ne yemeyi seviyorsun mesela onu yap ama her zaman yediğinin yarısını yemeyi dene ilk etapta. Bir de kızartmaları fırında pişirmeyle bile fark yaratacaktır. Kilolar gittikçe baya motive oluyor insan
Bakalım yarın başlıyorum. Kilom çok fazla olduğu için başlarda hızlı gider diye düşünüyorum
Benimki biraz bahane oldu zaten, 3-4 çocuğu olup fit kalabilen de çok. Pişmanım ama iş işten geçti
2 öğün 1 ara öğün şeklinde giderim o bana iyi geliyor
Bir de alkol olayı var. Haftada 1-2 arkadaşlarla oturuyorduk onu da bırakıcam

Ooo hoşgeldin başarılar
Gerekli motivasyon konuşması LenaG Ece Didem sara_28 74FRIDA
Başka kim vardı.
Bu arkadaşlar uzun yollar yürüdüler yoruldular durakladilar ama pes etmediler
Durakla dinlen ama olmuyor deme
Ellerine sağlık canım
Babam vardı bende gelemedim
Yaaa çok eğlenceliiii

Kiiiizzzz evde trambolin var alt kata çökmez kafamı kirmazsam yapılabilir mi ki

Benimde
Ve kucakta da durmuyor, yürümek istiyor, henüz tam yürüyemiyor, oyun yapıp kaçmak istiyor, kaçarken kendini sağa sola atıyor
Oğullarım, eşim olmasa asla tek bakamazdım
Yaa yerim onu ben benim oğlumda 6 aylık diş Bi yandan strese sokuyo sürekli kucak istemesi ayrı dert kendimi yemeklere vurdum resmen

İyi akşamlar
21.05.2024 Salı

Sabah 2 kupa sütlü filtre kahve

Kahvaltı 10:30 3 parmak kalınlığında tuzlu kek,1 domates,1 salatalık,6 zeytin,çay şekersiz

Ara 16:00 3 yk yoğurt,1 yk chia tohumu,2 yk yulaf,yarım muz,3 çilek

2 kupa kafeinsiz filtre kahve

Akşam 19:00 etli patates yemeği 6 yk,3 yk yoğurt,kıvırcık salata

2.5 lt su
Spor yok

Elhan 60kiloyum

Valla eşime gösterdim alalım istersen dedi biz de üst katta oturuyoruz çok ses olur mu diye düşündüm ben de
Böyle çıkıp hırsla zıplayacaksın

Hoşgeldin canım

Günlük Adım Sayısı :10619Günlük 2.5 Litre Su
Kalkar kalkmaz Ilık Limonlu Su

Sabah Kahvaltısı 11.30
⏺1 Yumurta
⏺ 4 Adet Yeşil Zeytin
⏺1 Dilim Peynir
⏺ Çeyrek,tam buğdaylı ekmekten de küçük tereyağ üstü bal

3 DEFA SPOR

Öğlen Atıştırmalık 14.30
⏺3 Kaşık Yoğurt
⏺1 Hurma Topu

3 DEFA SPOR

Akşam Yemeği
⏺ 5 Kaşık Bulgur Pilavı
⏺2 Hurma Topu
⏺Biraz salata

3 DEFA SPOR

Bugün Hurma topları biraz fazla oldu sanırım, regl başa bela yinede fazla abartmadan yedim sadece hurmaladı blendırdan biraz suyla geçirip üstünü Hindistan ceviziyle kaplayıp yedim, içine başka birşey koymadım Elhan Cordelia Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…