Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek az krem peynir 1 sahanda yumurta 6 yeşil zeytin tahin pekmez
Akşam 19.00 1 küçük tabak makarna ayran salata bolca
Su 2 lt
Pazar menüm
Sabah 11 30 1 tb ekmek 5 yeşil zeytin 1 dilim beyaz peynir tahin pekmez 1 haş yumurta
Akşam19.00 1 tabak köfte patates yemeği fırında pişti 3 tane köfte azcıkda patates yanına ayran
Su 2 lt
Elhan 60kiloyum

Günaydın
Dün baya kosturmacasi bir gündü sizler iyisiniz inşallah
Bu ara sayfaya bakıp çıkıyorum resmen
Mod düşünce okumak bile zor geliyor sanırım
Motivasyonunuzdan etkilenirim filan hiç istemeyiz böyle bişey olmasını
Bu hafta yapmak istediğim şeyler var ama yapmaya vaktim yok çok kosturmacali geçecek

İyiyim canım sen nasılsın ? Bu haftayı bir geçireyim bakacağım
Buralarda olman güzel
Güzel menü afiyet olsun canım
Tam kaptan menüsü
Afiyet olsun hafta sonu çok aktif olunmuyor. Genel bı koşturmaca oluyor
Elhan cığıım ben geldim
Kartlar ne zaman karılıyor? Takımlar ne zaman kuruluyor? Ne zaman tartılayım alın benii
Sen salı tartisi at canım. Hazırlıktan alıştırma yapmaya başla
Hoşgeldin

Günaydın canim
Bizde mod dusmezde bence biz senin modunu yukseltiriz diye korkuyon su an ki mod işine geliyor gibi hadi toparlan

Günaydın kızlar size bir konu danışmak istiyorum aranızda öğretmen hemşire sayısı oldukça fazla devlet memuru sayısı da fazladır diye düşünüyorum. Ben şu an ücretsiz izindeyim bebeğim var. İl içi tayin başvurusu yaptım cuma günü tayinim çıktı. Ckysye düşebilmek için başlangıç yapmam gerekiyormuş. Başlangıç yapabilmek için max sürem ne kadar bilginiz var mı? Ckys düşüşü bir ayı bulabilir dediler bir ay çalışmak istemiyorum. İş yerim sıkıntılı bir yer yıllık izin hakkım olacak ama toplu kullanmama izin vermeyebilirler. Aranızda il içi tayin istemiş bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

Elhan LenaG Cordelia
18 Mayıs piknikteydik kaçamak oldu yazmak istemedim
19 Mayıs menü pazar
Bir dilim ekmek, çeyrek simit, patates ve kabak kızartması 2ser tane 2yk menemen, bir haşlanmış yumurta, sahanda yumurta
Domates salatalık
Öğleden sonra
3 ceviz bir avuç çiğ fıstık
Akşamına küçük kâse mercimek çorbası
14 bin adım

Günaydın
Şip şak cumartesi oluverecek benden demesi
Harika bir hafta bizi bekliyor
Yok bende zaman geçmiyor, 3 kez wc ye kalktım, torun kaç kez uyarttı sayamadım bile
Güzel kızım, minnoşum yatağa gelip yokluyor, yatacak yer bulamıyor, geri gidiyor
Çok zorlu bir hafta olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…