Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun ooo kaptan atak yapıyor

Afiyet olsun canım gayet iyi

Oğlun nasıl oldu?

İyi akşamlar kızlar
10.05.2024 Pazar

Sabah kahvaltıya misafirim vardı

Kahvaltı 12:00 Çeyrek porsiyon kıymalı börek,1 domates,1 salatalık,çay şekersiz,30 gr beyaz peynir

Ara 13:00 1 küçük kase sütlü irmik tatlısı

Akşam 19:00 Avuç içi kadar ızgara tavuk göğsü kıvırcık salata

2.5 lt su
Ayrıca 500 ml (zencefil,salatalık,limon ve taze tane bızzlatıp süzüp içtim)

9000 adım

Elhan Cordelia 60kiloyum

Afiyet olsunn
İlk baslarda gece ara öğün vardi sanirim duzen degisti dimi
Heves olunca herşey ne kadar kolaylikla ilerliyor

Afiyet olsunn
İlk baslarda gece ara öğün vardi sanirim duzen degisti dimi
Heves olunca herşey ne kadar kolaylikla ilerliyor
Sağol canım var aslında gerek yok acıkmıyorum diyorum ama acıkırsam diye ekliyor
Hele bugün yürüyüşümü 8 de yapmaya başladım daha iyi ve dinç hissettim acaba akşam yapmak daha mı iyi olur ki

Sağol canım var aslında gerek yok acıkmıyorum diyorum ama acıkırsam diye ekliyor
Hele bugün yürüyüşümü 8 de yapmaya başladım daha iyi ve dinç hissettim acaba akşam yapmak daha mı iyi olur ki
Kilo eksildikce evett dogru yoldayim diyip daha istekli ilerliyorsun bu hissiyat aclik duygusunu torpuluyo. Ben de akşam yapiyordum daha iyi kilo verimi sagliyor bence sabah yaptigimla enerji geliyor

Ayy ben çıtır olmuşum ellerine sağlık balımmmm
Yine birinci olmuşuz yaşasın

Ceeeeeeeeeeee kaptanım mezun olmuşsun tebrik ederim
Evvvettttt aşkito teşekkür ederim tatlım

Kilo eksildikce evett dogru yoldayim diyip daha istekli ilerliyorsun bu hissiyat aclik duygusunu torpuluyo. Ben de akşam yapiyordum daha iyi kilo verimi sagliyor bence sabah yaptigimla enerji geliyor
Bir pantolon var henüz dizlerime anca geliyor o pantalon şak diye olana kadar bana rahat yok

Lavinyanin oğlu da benzer bir durumu yasadi çok şükür tedaviyle düzeldi sen de korkma. Allah sağlık sıkıntılarinizi gidersin canım.

Geçmiş olsun canım Araba , petek çok anlamadım ama üzüldüm bitanem. Allah esirgesin tez zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim.

afiyet olsun canım

acı hissi de tansiyon düşürüyor canım. Allah şifa versin tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…