Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sibelciğim Allah şifa versin canım

Canım benim senin adına çok mutlu oldum. Sen harika bir kaptansın
Tamam yarışmalara katılma ama hep burada ol seni seviyoruz ❤❤❤
Yaaaa sen cansın seni çok seviyorum Teşekkürler tatlım Buradayım bırakmam seni Hazırlıkta gözlerim hep üstünüzde olacak

Günaydın herkese Ceeeeeeeeeeee Elhan Mthn83

Cumartesi 91.5
Bugün 91.4

Son iki üç gündür menülerim bayağı bozuktu. Evet salı günü eksiydim ama bugün salıya göre daha artı çıkmışım.
ama eğer haftalık artı çıksaydım bir hafta listeden çıkacaktım haftaya cumartesi girecektim ama devam kararı aldım. Çünkü hafta içinde diyetisyene başlayacağım artık pes ettim kendi başıma yapamıyorum.

Ceeeeeeeeeeee canım benim kaptanlığın için çok teşekkür ederim

Aynen hocam. Kendimize olur olmadik seyleri dert ediyoruz. Bu da meslek hastalığıdır diyelim. Mesajın sonunda da gözyaşımın pıt pıt olması da ayrı mesele. Bende seni çok seviyorum ablacığım

Gerisi gelsin inşallah

Günaydın gece uyutmayan bir dış ağrısi ile sabahladim şuan tekrar doktora gidiyorum çıkmadan tartıldım güncel kilo 70.00 fotoğraf çekemedim ama Ceeeeeeeeeeee Elhan
Serapcim kuzum çok geçmiş olsun. Diş ağrısı zordur. Benim de 1 haftadır bir sağ bir sol dişim hafif zonkluyor. Başıma vuruyor. Şimdi de öyle.

Ben ağır yapmak ısterım ama alt karın haraketlerı hala acıyor sez dan kaynaklı bıde yakın zamanda belden sıkıntı yaşadım cekınıyorum

Aynen hocam. Kendimize olur olmadik seyleri dert ediyoruz. Bu da meslek hastalığıdır diyelim. Mesajın sonunda da gözyaşımın pıt pıt olması da ayrı mesele. Bende seni çok seviyorum ablacığım
Sevgi şifadir eminim bu güzel yüreği sevenlerin sayısı tahminimden daha çoktur ve çok iyi hissettirecektir .

Kıyamam sana rabbim şifa versin canım Tahlilerin temiz olmasına birşey çıkmamasına çok sevindim . Geçmiş olsun tatlım
Teşekkürler canım. İnşallah psikolojiktir diyeyim. Ama en yakın sürede ona da gitmem gerekli.kulakta da birşey çıkmaz ise kafa artık kaldırmıyor diyeceğim

Bildirimleri şuraya boşaltayim ne kadar çok yağ var belim koptu. Tibbi atıklari napsak ki
Geçen cumartesi günü : 98.4 kg
Bugün : 96.7 kg
Fark : - 1.7 kg

Elhan @Cordelia Ceeeeeeeeeeee

Eki Görüntüle 3428973

18 Mayıs tartı sonucum

Gecen hafta 58.0
Salı 59.4
Bu hafta 59.2

Bu hafta hazirliga gecmek istiyorum yarismalara bi faydam dokunmuyor

@Jasminium84 Elhan @Cordelia

18 Mayıs tartı

Geçen hafta: 68.80
Salı: 68.95
Bugün:67.60
-1.2 kg
Mthn83 @Cordelia Elhan

Günaydın kızlar
Geçen hafta 65.65
Bugün 65.65
Sabitim
Elhan @Cordelia @Jasminium84
Eki Görüntüle 3428979

Günaydın kızlar kızlar

Geçen cumartesi 100.40
Bugün 98.30

Fark - 2.10

Elhan Ceeeeeeeeeeee Mthn83

Elhan @Cordelia @Jasminium84
Geçen hafta 70.4
Bu hafta 71.2
Fark +800
Benim için güzel bir rakam
Bu hafta 73 küsurdu hep rakam.
Haftaya 4 kilo yalan oldu

18 Mayıs Başlıyorum.
Başlangıç kilom 87.9 kg

Günaydınlar, ben bi süre takımşara girmeyeyim kafamı toplamaya ihtiyacım var

Geçen haftayı unuttum
Eki Görüntüle 3428986

Anamm tartı fotosunu koymamışım

Elhan Ceeeeeeeeeeee Mthn83

Önceki kilomu hatırlamıyorum
Şimdiki kilom:90.25Eki Görüntüle 3428989
Elhan @Cordelia
Çok kilo aldım

Gecen haftq 63.7
Bu cumartesi 64

Malesef fark +300 gram
62ye inecektim ama cocuklar uyuduktan sonraki yemelere son veremedim hala

Elhan Ceeeeeeeeeeee

Sadece 4 kg var fazlaligim ve aylardir 1 ileri 2 geri ilerliyorum

Cumartesi 61,50
Bugün 59,60
-1,90

Elhan @Cordelia Mthn83

@Jasminium84 Elhan
Geçen hafta 72,6
Bugün 71,7
-900
Daha aktif olacağım inşallah bu hafta

Elhan @Jasminium84
Geçen hafta 73,95
Salı 74,0
Bu hafta 73,25
Fark -700

Günaydın
Kilo bildirimi
Gecen hafta: 80.7
Bugün: 79.3
Fark: 1.4
Yüzde: 1.74
Ceeeeeeeeeeee Elhan @Cordelia
Eki Görüntüle 3429001

Kilo bildirimi mi de yapayım
Geçen cumartesi 71.90
Bugün. 71.85
Fark -50 gram

Günaydın gece uyutmayan bir dış ağrısi ile sabahladim şuan tekrar doktora gidiyorum çıkmadan tartıldım güncel kilo 70.00 fotoğraf çekemedim ama Ceeeeeeeeeeee Elhan

Tartı fotosu atmıştım canım.
Bu iki hafta yoğunum ama yine de sık sık uğrayacağım buraya inşallah. Şu yazılı haftaları biraz yoğunum ama ertelemek istemiyorum.
1 yıl önce diyetisyen eşliğinde 26 kg vermişti. Tekrar 10 kg mını geri aldım. Ama bu sefer bu yaz bu işi sıkı tutup verebileceğim maksimum kiloyu vermek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…