Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor
Bende az önce kanser hastası görümceme havale ettim eşimi, müsait bir zamanda kulaklarını çekecek. Bu sefer benim deyil, büyük oğlanın burnundan getirdi, yarınki düğüne onlar niye gelmiyormuş
Yatılı misafir de bugün gelmiş olması lazım, bana ne zaman uğrayacaklar diye düşüncelerdeyim.
Bugün verandayı temizledim, alışveriş yapıp yerleştirdim, baya yoruldum

Kızlar yaaa niye böyleyim çok kötü hissediyorum diyeti salmasamda iyi yapamıyorum diyet bi tarafa insanlar ben de yaşama sevinci bırakmıyor
Diyet konusunu kafana takma, baya kilo verdik, bir müddet koruyabilsek sonra tekrar atağa geçeriz.
Geçen hafta bana söyledikleriniz ne kadar doğru, kimse bizden önemli değil, sallayalım gitsin

KATILIM FORMU

ADINIZ: Zeynep
YAŞINIZ: 44
BOYUNUZ: 168 cm
KİLONUZ: 88 kg
HEDEF KİLONUZ: 69 kg
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Yemeği sevmem ve gece yemelerim
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Öncelik sağlık ve sonrasında istediklerimi giymek

Memnun oldum canım
Başladığım kilodasın, istediğin kiloya çabucak ve sağlıklı olarak düşmeni dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…