Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslında biraz da bakım üzerine konuşsak motive oluruz. Kuru fırçalama mesela çok iyi geliyor çık bıraktım, kimler benle başlamak ister bu hafta?
ben geçen hafta başladım çok iyi geliyor yüz yogası yapıyorum 8 aydır müthiş faydasını gördüm.. sabahları duru su ile yüzümü yıkayıp gül suyu fıslatıp cildin emmesini bekliyorum,sonra nemlendirici krem ve üstüne güneş kremi.. Renklendirme için tek bir dudak balmını(nivea vişne rengi ya da kiraz rengi) yanagıma dudağıma bazen far niyetinede sürüyorum kirpik diplerine değmeden sadece uçlara rimel...

Aslında biraz da bakım üzerine konuşsak motive oluruz. Kuru fırçalama mesela çok iyi geliyor çık bıraktım, kimler benle başlamak ister bu hafta?
Ya ben bu konuyu çok merak ediyordum.Bilgi sahibisin sanırım canım.At kılı fırça ile mi yapılıyor? Selülite faydası var mı?

Ya ben bu konuyu çok merak ediyordum.Bilgi sahibisin sanırım canım.At kılı fırça ile mi yapılıyor? Selülite faydası var mı?
evet at kılı fırça.. gercekten çok faydalı... ben öncesinde elimle yukarı doğru masaj yapıyorum bacaklarımı sallayıp kan dolaşımını aktifleştiriyorum sonra kuru fırçalama

Yüz yogası için hangi videoları izliyorsun kuzum paylaşır mısın?

Süpersin Yüz yogasını bir videoya bağlı kalıpta mı yapıyorsun canım yoksa senin kendi tekniklerin mi var .Ben çok meraklıyım bu tarz şeylere. Faydalı bulduğun teknikler varsa paylaşabilir misin?

Evet at kılı ile canım, youtube'da n video izleyip yapıyordum. Kan dolaşımına faydalı birnde psikolojiye de iyi geldiğini düşünüyorum. Bedenine temas ediyorsun, bakım veriyorsun

evet at kılı fırça.. gercekten çok faydalı... ben öncesinde elimle yukarı doğru masaj yapıyorum bacaklarımı sallayıp kan dolaşımını aktifleştiriyorum sonra kuru fırçalama
harika
Çok soru sordum bugün ama önerdiğiniz bir marka var mı fırçada yoksa gidip herhangi bir at kılı fırça alsam işimi görür mü?

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 66.55
Bugün 65.6
Fark -950
Eki Görüntüle 3422666
@Cordelia Elhan uranus35

27.04.2024 :72.9
04.05.2024 : 72
Fark : -900 gr
Elhan @Cordelia uranus35

Gelen hafta 64.8
Bugün 64.4
Fark 400
Elhan uranus35 canım çok bişi yapamadım ama @Cordelia
Eki Görüntüle 3422721

Cumartesi:75.80
Bugun. :73.85
Fark -1950 gram
Elhan @Cordelia uranus35

Cumartesi 66.600
Bugün 65. 400
-1200
Wc çıkamadan tartıldım
Elhan uranus35
Mthn83 takımımın bildirimleri.

Evet at kılı ile canım, youtube'da n video izleyip yapıyordum. Kan dolaşımına faydalı birnde psikolojiye de iyi geldiğini düşünüyorum. Bedenine temas ediyorsun, bakım veriyorsun
İyi ki bu konuyu gündeme getirdin canım Ben de fırçamı edinip başlayayım

Ben hiç kuru fırçalama yapmadım vücut için peeling yapıyorum sonra bol nemlendirici
Yüz ve boyun için yağ bazlı temizleyici,su bazlı temizleyici,tonik,serum,göz kremi ve nemlendirici uyguluyorum sabahsa en son güneş kremi uyguluyorum.

Ben bu hafta takımlarda olmayacağım. Hiç iyi değilim malesef. Hoşçakalın.
Canım noldu
Yağ bazlı hangi marka kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…