Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gitmesi gerekiyor hocam. Arayı kapamam lazım. Çok sıkı tutmam lazim. Çarşamba piknik olumsuz etkiledi yoksa daha fazla eksi ile donerdim

Amin canım

Kız dur bakalım. Daha kimler var kimler...

Teşekkürler canım
Sibel canım hep dicem dicem ama kendimi bi çekiyorum...
detoks diyetler yapıyorsun öyle çarpıyor gözüme bu yüzden kilo daha kolay geri geliyor olmalı.. biraz daha yaşam tarzı haline gelmiş beslenme düzeni yapsan güzel olmaz mı

Ramazan sonrası 3 haftadır çok kötü saldım kendimi, her Ramazan sonrası bu süreci bi yaşıyorum, psikolojik heralde
Ama yeterli arayı kendime verdim bundan sonra toparlanma zamanı
İki haftadır takıma ve kaptanıma zarar veriyorum özür diliyorum

Eveeettttt giriş konuşmamı yaptıktan sonra gelelim bilançoya

Geçen hafta: 61,50
Bu hafta: 61,90
Fark: +400
Yüzde: +0,65

Elhan Cordelia gezegenfeza

buna ihtiyacın varmış ve farkındasın daha ne olsun hadi bakalım bu hafta süper olacak

tebrik ederim sanırım son bir atak kilosunu pattis diyetiyle verdin bu yüzden 1 hafta daha çok dikkat et hemen salma,haftanın 2 günü bir öğününü istediğin bir şey yapabilirsin. Hareket ve su içimine devam

Canım bu kilolarim kalıcı kilolar değil. Onun için bu şekilde yaptım. Ara tatil öncesi 69 u gören ben 10 gün içinde 76-77 kere çıktım. Yoksa dediğinde haklısın. Su gelen bir kaç kiloyu da verip normal döngüye geçeceğim.

tamam canım inşallah biran önce 60 lara geleceksin tekrar
Benimde ama en azından gitti diye avutuyorum kendimi
sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…