Popüler Konu LenaG ile MasterFit

4 kaşık kuru fasulye için ağzımı açmam
2 kase yemem lazım
Geçen gün yaptım, mübarek birde güzel olmuş
Bugün sonunu döktüm

Koc burcu meseleleri... Bak yolluyorum sana instadan

Elle tutulur birşeyler olması da iyi canım en azından yol alırsın birşeyler de. Elle tutulur birşeyler de yok. Mens olsada rahatlasam. İçimden kuruyor gibiyim
Yok canım, gitme biyere
Rabbim gönlüne ferahlık versin
Amin cümlemize canım

3. Gün bende bozmamak için direniyorum. Dördüncü günü yapamıyorum

Sabah tartildim

Akşamdan bekletiyorsun canım. Hatta suyunu cocuklara icirdim. Çok tatlı diyorlar.
Oyledir eminim bir daha yaparsam bekletirim
1 kilo verdim sanirim ama 1 gun yapmistim 3 gunde falan guzel sonuc verir

Senin diyetisyen iki gun ust uste lahmacunmu veriyor

Afiyet olsun çok güzel hafif bir menü olmuş
Afiyet olsun canım. Canın sıkkın olunca iştahta gitmiş sanırım az yemişsin gerçekten. Allah kolaylık versin inşallah

Koc burcu meseleleri... Bak yolluyorum sana instadan
Böyleyiz dimi yaa.. arada bi mevzumuz oluyor illa yani herşeyi çok düşünmekten çok planlamaktan çok kontrol altına almaya çalışmaktan beynimiz yoruluyor diye yorumluyorum ben
Evet canım haftada 2 veriyor
Diyetisyen Urfalı mı lahmacun candır yaa yedim mi 3-4 yiceksin yani maşallah 1 taneyle nasıl tutuyorsun kendini

Yok ben seviyorum diye yazıyor tuzlularda tutuyorum da tatlı sıkıntı tiramisu yazacaktı dedim yok istemem ben 1 porsiyonla duramam en iyisi hiç görmeyeyim

Ah evet disardan kontrolcu planli gorunmesekte icimizde oyleyiz. Kendi kendimizi yer bitiririz ic konusmalarimiz coook fazla ama kendi kendimizi motive edebiliriz. Sanki ruhum benden ayri da onunla arkadaşım

Diyetisyeni Zonguldakli bana da kuruvasan,sushi,makarna,lahmacun veriyordu surekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…