Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bdt için en iyi kendine yardım kitabı.

Tam cumartesi menüsü olmuş, sıkıntı yok tatlım

Sadece konustuk gecmis gelecek
Beni mide doktorum yonlendirmisti aslinda gitmemistim sonra baktim duygu durumum bozuk bari gideyim... Bunlari kullan gel dedi o kadar.. ben de arastirdim pek iyi bahsetmiyorlar korktum
Ama kendimi de iyi hissetmeye basladim

Bazı insanları görünce gözüm gönlüm açılıyor, içimde kelebekler uçuşuyor, bazılarının sesi şifa gibi geliyor, senin parmaklarından dökülen kelimeler beni o kadar rahatlatıyor ki anlatamam.
İyiki sanal da olsa tanımışım seni

Yok canım zararı yok ama genel bir tahlil yaptır belki değer kaynaklıdır. O kitaba başla bakalım. Bir de nefes egzersizi ile güvenli yer meditasyonu yap iyi gelir bu süreçte . Kendine yardım kitaplarından ben de öneririm o bitince

Evettt nefes egzersizi ve yoga yapiyorum vagus sinirimi calistiriyorum falan baya arastirdim

Sagol abla icimi rahatlattin midem kuculmus aksam yemegi yemedim ceza verdim kendime temizlik yaptim yoruldum erken yaticam
Bugün bende dağıttım canım, senin önünde 6 gün, benim önümde 2 gün var, toparlarız
Ne kadar kendimizi sıkabiliriz ki, yaşam şekli haline getirmemiz lazım, 49 yaşına kadar bozuk beslen, bikaç ayda düzeltmeye çalış. Çok zor, bir şekilde dengeyi sağlamalıyız.
Sen başarırsın güveniyorum

27 nisan

10:30
2 dilim ıslak kek

12:00
2 dilim ekmek,
Küflü peynir, çemen, salatalık

16:00
Lastik şeker, bikaç toffifee
2 Tabak kuru fasülye
Firikle bulgur pilavı (2 servis kaşığı)
2 muz üstüne fıstık ezmesi

1,5 lt su
2 kupa kahve, 4 kupa çay

uranus35

Adımları akşam yazarım Cordelia

1-2 gün daha işyerinden takılacağım. sonra evden götüreceğim öğünlerimi. böyle daha iyi olacak. artık kilo vermeliyim. bu yıl doğru düzgün adapte olup kilo veremedim. şimdi yine yaz geliyor
akşamları da yine az az leslie ve mezdekeye başlayacağım. eskiler mezdike seanslarımı bilirler
son zamanlarda ayaklarım zorluyor beni. ağırlığı taşımakta zorlanıyorlar farkındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…