Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar kızlar
Menümü yazayım ki bir daha başka bir sey yememek adina
Sabah
2 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates
Yesillik
Zeytin Salatalık Lor peyniri
Ogle ..14 de.
1 hurma 1 kuru kayısı
1 avuç kuru üzüm ile leblebi
17 ..de
2 çilek
Akşam 19.00 bulur
Kuru fasulye
3 kaşık Bulgur pilavı
Semizotu cacigi
Şu 2.litre yi bulur
Elhan Mthn83 Cordelia

Eklentiler

• sporthealth-1-20240422-172421.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 17
Selamlar canlar bugün ki menüm
Sabah kahvaltı yok
Öğle 12.00 :iki dilim kepek ekmeği 1yumurtali peynirli omlet 1 salatalık 1 domates 7 adet zeytin iki kaşık biber kavurması
Saat 14.00 1 avuç leblebi
18.00 5 kaşık haşlanmış mercimekli bol yeşillikli salata 1 parça tavuk ızgara
1.5 litre su
8320 adım attım
Evde spor yapicam birazdan suyuda 3 litreye tamamliycam
Elhan Cordelia Beth18

Afiyetler olsun canım hurma diyeti mi yapiyorsun
Afiyet olsun canım güzel menü

Geçici bir durumdur takılma kuzum. Yetişkin bir birey bırak mutsuz olmak istiyorsa onun tercihi. Durumun ortada daha ne yapmanı bekliyorlar sağlıklı bir insan bile yeter der.
Geçici, eminim, dönem dönem yaşıyorum bu durumu, bizden beklentisi kendi başımıza bazı işleri halledip onun yükünü hafifletelim, kendi başımıza yapıncada niye öyle yaptınız, niye böyle yaptınız. Hele birde aksilik çıkarsa vay halimize
Oğlum askerliği uzatmak için konsolosluğa gitti, dolaylı tanıdık biri yardımcı olacaktı, Türk kimliğinin değişmesi gerekiyordu, Türkiye de yapamadık, o yüzden işlem olmamış, kimlik değiştirmek için aileden birinin imzası lazımmış, oysa oğlum 23 yaşında reşit yani, oğlana söylendi, adama söylendi
Büyük ayağını sakatlayınca yakındaki hastaneler kalabalık olur diye uzaktakine gitti, yarın yine gitmesi gerekiyor, vay küçük işe nasıl yetişecek, niye uzaktakine gitmişler, söylendi de söylendi

Ramazandan kalma evde 3 paket hurma var hafif yumsamaya başlamış yemezsek bozulacak sizce ne yapilir
Hurma detoksu
Yoğurda doğrayıp yiyebilirsin

Ben ıspanaklı kek yapıp rondoda çekmiştim, biraz ondan, biraz ceviz ve hurmayı robotta çekip şekil verdim, atıştırmalık yaptım, tadına baktım, benlik deyil, belki bisküviyle daha güzel olur

Hurma detoxu olabilir. Acaba dedim bu incir uyutmasi diye tatlı var hurmayı aynı şekilde yapsam olur mu acaba puding gibi

11:30
3 yumurta sarısı
Küflü peynir
3 hurma, ceviz

16:00 Dan 18:00 a kadar
Bikaç kurabiye
Kaşarlı brokoli bikaç tane
Brokoli kökü
4 peynir dolgulu mantar

Şimdi yoğurt içine ananas, kuru üzüm, ceviz ekleyip yedim

1,5 lt su (Ananas kabuklu)
2 kupa kahve
3 kupa çay

Spor, saat takmadım, 2.000 den az deyildir

Elhan Beth18 Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…