Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 Nisan menümü yazayım
Elhan Cordelia Mthn83

Kahvaltı: 2 dilim kızarmış ekmek, 2 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, salatalık, domates, biber

Ara: 4 adet çilek, bir avuç leblebi, sütlü kahve

Akşam: mücver, domates, salatalık, az peynir

Akşam yemeğini çok geç yedim eşimle, temizlik yaptık saatler geçivermiş dolapta doğaya geri dönmek üzere olan 4 adet kabağım vardı mücver yaptım

Afiyet olsun çok güzel menü temizlik baya kalori yaktırıyor

Çok güzel herşey yolunda ise pcos için kadın doğuma gidiyor musun? Bu arada yaşın kaçtı ona göre alabilirsin takviye
36 yaşındayım. İşte gittiğimde en son yumurta çatlamış dedi, ilaç vermek istemedi regl olamazsan ilaç veririm dedi ç ekimden sonra düzenliydi nisan ayıyla birlikte gitti. Geçen sene de nisanda gitmişti

21.04.2024
11:00 1 fincan kahve

12:30 kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmek
1 dilim peynir
5 zeytin
1 domates 1 salatalık
3 köz biber

15:00 2 hurma topu

19:00 akşam
4 fırın köfte 3 dilim fırın patates
4 parça karpuz

2 litre su
Adım 5860
Elhan Cordelia Mthn83

Eklentiler

• IMG_3806.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 14
Haydaaa nolcak şimdii pazar pazar canını sıkmışlar, yarın durumlardan haberdar edersin izinli günün değil mi hemde pazar nasıl arıyorlar ki

Kötü niyetli olmadığını biliyorum canım, hastalıktan önce daha kontrolcüydüm, sonrası daha saldım kendimi. 30 senede toplasan 1 sene deliksiz uykum yok
Tüm geceyi uyuyarak geçirsem bişeyler kaçırmış gibi hissediyorum
Bu hafta sabahçı olan oğlum dün maç kazası geçirmiş, bir bacağının üstüne basamıyor, Bikaç hafta istirahat yapar, bu haftayı 8 e kadar uyurum inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…