Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlarım 🙋
Çok şükür eşyalarımız sorunsuz geldi
Dışarıdan Asansörle taşındık.
Mutfak kolilerimden biraz açtık
Anneme geçip yemek yiyip
Hazırlanıp doğru işe geldim
Bu gece nöbetteyim
Yarın Öğlen kızımı okula bırakıp evime geçiçem inşallah
Yerleşmeye start vericez
Önce mutfağı yerleştiricez.
Yorgunum ama keyfim yerinde
Herşey yavaş yavaş düzene giriyor
Bugünümüze şükür 😇

Afiyet olsun kaptanım. :KK36: Parti tabağindakilerin bir kısmını yediğin için sevindim. Kendini kontrol ediyorsun artık :KK9:

Afiyet olsun kaptanim ☺️ Akşam hafif bir öğün yapmak hiç yapmamaktan daha iyi bence. Risk almamak lazım. 🥺
Evet baya actim ama yemedim. Hatta kimse baslamadi yemeye, ben de cok actim icimden diyorum ki neden yemiyorlar acaba :)
Maşallah adımlar menüler 😍

Afiyet olsun canım. Sevmeden yenen yemek kilo yapmiyormus 😍

İşte cesaret işte feraset 😅
Ben menü yazamadım valla 🫣

Güzel toplamissin tebrik ediyorum 😍

Takmış sana neden böyle 🙄

Harikasın tebrik ediyorum 😍

Ooo işte menü budur ♥️

Güzel bir gün gecirmiasin canım afiyet olsun ♥️
Evet guzel sabrettim. Neden yazmadin soyle bakiim agzina aci biber surerim diye mi?
Bugün güzel başladım ananas çayım sporum suyum hepsini vaktinde güzel yaptım. Ama 12 den sonra resmen karabasan bastı bana 🙄
Sabah yumurta marul maydonoz domates salatalık 4-5 yaprak sarma
Aralıkları ne kadar bilmiyorum 1 gofret yedim bide oğlumun dondurmasina sündüm. Hurma yedim.
Saat 5 gibi 2 tane tavuk köfte haşlanmış brokoli yoğurt
Akşam 7 gibi yine yoğurt.
Fırında bisiler var pismeden bile yiyebilirim 🫣
Biran önce yatsam iyi olacak 🙄
Adım 6 bin. 50 tane bölgesel egzersiz
2 lt yakın su. Biraz ev işi 🙄
Beth18 Beth18 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Yarın mesai var inşallah düzen oturturum 🤲
O kadardan bir sey olmaz canim baya is yapmissin yakmissindir.
O kadar kötüydü ki içine tavuk mu et bulyon mu ne koymuşlar bende nefret ederim ondan tadı çok acayip ti ölünün hayır yemeği birde Allah affetsin
Ay o bulyonlari koyuyorlar guzel olsun diye. Sanki matah bir seymis gibi. Cok zararli monosodyum glutamat var icinde cocjklarda zeka geriligi yapiyor.
Pazar
Saat 11.00
Soslu sucuk
Peynir
Zeytin domates salatalık
Çeyrek poğça yarım dilim ekmek

Saat 15.30
Hibiskus içtim az şekerliymiş gereksiz şeker aldım
Saat 16.30
Ice latte

Saat 18.00
4 kaşık kuru fasülye
4 tane köfte
Salata
Brokoli
2 lokma ekmek
Beth18 Beth18 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Spor
50 dk yürüme hafif tempo
Guzel mwnu tebrik ederim canim

Kizlar bir sey dicem
Ben hamilelik disinda hic diyetisyenden menu alipta zayiflamadim verecegim kilolar en fazla 10 kilo oldugu icin gitmedim yani

Zayiflamayi ac kalmak zannedenlerdenim ama oule degilmis ornek menulere bakiyorum benjm kilom icin baya bir sey yiyorsun ac kalmiyorsun yani

Bu farkindaligimi sizinle paylasmak istedim

Evet baya actim ama yemedim. Hatta kimse baslamadi yemeye, ben de cok actim icimden diyorum ki neden yemiyorlar acaba :)

Evet guzel sabrettim. Neden yazmadin soyle bakiim agzina aci biber surerim diye mi?

O kadardan bir sey olmaz canim baya is yapmissin yakmissindir.

Ay o bulyonlari koyuyorlar guzel olsun diye. Sanki matah bir seymis gibi. Cok zararli monosodyum glutamat var icinde cocjklarda zeka geriligi yapiyor.

Guzel mwnu tebrik ederim canim
Hayır ne güzel tavuk hasliyorsun koy onun suyunu hadi yetmedi üstüne normal su soy tavuk tabi gelmesin normal pilav olsun. O bulyon ne lanet birşey kokusu tadı çok kötü ya hemde zararlı ben onu görünce böyle kanserojen diye bağırıp kacasim geliyor

21 Nisan menüsü
Sabah
Ilık limonlu su Filtre kahve
Kahvalti 10.30 da
1 adet pişi
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin Peynir
Ogle
Turk kahvesi
1 adet kuru kayısı
1 adet hurma
Yarım avuç kadar leblebi
Akşam 17 de
1 kase corba
Firinda karışık sebze yoğurt lu
3 adet ızgara kofte
Su 2.litre
Spor 16.bin adım
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia Eki Görüntüle 3417684
Afiyet olsun canım güzel menü Spor da harika

Hangi alandan gireceksin

Öğretmenlikten gireceğim. Genel kültür genel yetenek eğitim bilimleri ve kendi branşım toplamda 3 sınava gireceğim.
Bu arada pcos bende de var. Çok araştırdım en etkili yolu diyet ve spor. Zaten o yüzden bu süreçteyim normalde 60kilo bana yeter ama ne kadar kilo verirsem pcos o kadar etkisiz hale geliyor.

21 nisan pazar

Aç karnına su +1 kaşık Hindistan cevizi yağı

Kahvaltı : vegan sütle yapılmış yulaf lapası(tarçın, muz, fındık, keten tohumu)

Ara : 1 portakal 1 sade soda 10 fındık

Akşam: karabuğdaylı smoothie

Su : 2,5 lt
Egzersiz 3 saat temizlik 🧹 180*5 =900 puan oluyor galiba
2000 adım 200 puan
Toplam 1100 spor puanı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Öğretmenlikten gireceğim. Genel kültür genel yetenek eğitim bilimleri ve kendi branşım toplamda 3 sınava gireceğim.
Bu arada pcos bende de var. Çok araştırdım en etkili yolu diyet ve spor. Zaten o yüzden bu süreçteyim normalde 60kilo bana yeter ama ne kadar kilo verirsem pcos o kadar etkisiz hale geliyor.
Başarılar hocam, kolaylıklar dilerim. Belki dedim insülin direnci için takviye vs bakarım intosil yazıyordu bazı yerlerde araştırmaya devam edeyim. Evet ben kilo aldım 2 yıldır ve pcos semptomlarım arttı :KK43:

Hayır ne güzel tavuk hasliyorsun koy onun suyunu hadi yetmedi üstüne normal su soy tavuk tabi gelmesin normal pilav olsun. O bulyon ne lanet birşey kokusu tadı çok kötü ya hemde zararlı ben onu görünce böyle kanserojen diye bağırıp kacasim geliyor
Ne kadar kotu aslinda boyle mevlutlerde bilen birine yaptirirlar ama bu sefer olmamis...

Benim pcosum var uzunca süre doğum kontrol hapı kullandım. Şuan B12, Dvitamini ve demir kullanıyorum. Yakında biotinde alicam mecbur hem az beslenme hem pcos ikiside saç dökülmesi yapıyor. Ha bazende soğan suyu içiyorum. Tabi her pcosu olan insanda bu vitaminler az olacak diye birşey yok sen doktora git en iyisi
Tahlil yeni yaptırdım şükür her şey yolunda. İşte ekim kasım gibi endokrine de gittim. Yolunda dedikleri kilo ver spor yap. Takviye öneren olmadı biraz takviye bakmak istedim

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlarım 🙋
Çok şükür eşyalarımız sorunsuz geldi
Dışarıdan Asansörle taşındık.
Mutfak kolilerimden biraz açtık
Anneme geçip yemek yiyip
Hazırlanıp doğru işe geldim
Bu gece nöbetteyim
Yarın Öğlen kızımı okula bırakıp evime geçiçem inşallah
Yerleşmeye start vericez
Önce mutfağı yerleştiricez.
Yorgunum ama keyfim yerinde
Herşey yavaş yavaş düzene giriyor
Bugünümüze şükür 😇
İyi akşamlar canım kolay gelsin 🙏 Asansörle taşınmak büyük rahatlık oluyor hele kalabalık bir ekipse çabucak yerleştiriyorlar. Mutfak önemli ben bir süzgeç için bir sürü koli açmıştım 🤣
İşlerin rast gitsin inşallah 🙏

Tahlil yeni yaptırdım şükür her şey yolunda. İşte ekim kasım gibi endokrine de gittim. Yolunda dedikleri kilo ver spor yap. Takviye öneren olmadı biraz takviye bakmak istedim
Ben youtube da pcoslu insanların videolarını izlemiştim bi ara. Bazıları bu konuda çok takıntılıydı teee Çin’den özel bitkiler takviyeler falan getittirip kullanmış ama videoda diyo ki çok bi etkisini de görmedim en çok övdüğü diyet spor ve magnezyumdu sanırım

Selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı 2 yumurta bir dilim ekmek birkaç dilim hindi fume bir kaşık lor domates biber
Akşam bir tabak semizotu yoğurtlu
Spor 6200 adım 620 puan 20 dk zumba 200 puan toplam 820 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun ara öğün eklesen hem çok az yemişsin hem de baya aktif spor yapıyorsun zor olmuyor mu? 😘

21 nisan pazar

Aç karnına su +1 kaşık Hindistan cevizi yağı

Kahvaltı : vegan sütle yapılmış yulaf lapası(tarçın, muz, fındık, keten tohumu)

Ara : 1 portakal 1 sade soda 10 fındık

Akşam: karabuğdaylı smoothie

Su : 2,5 lt
Egzersiz 3 saat temizlik 🧹 180*5 =900 puan oluyor galiba
2000 adım 200 puan
Toplam 1100 spor puanı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım 😘

Çok güzel herşey yolunda ise👍 pcos için kadın doğuma gidiyor musun? Bu arada yaşın kaçtı ona göre alabilirsin takviye ♥️

Afiyet olsun ara öğün eklesen hem çok az yemişsin hem de baya aktif spor yapıyorsun zor olmuyor mu? 😘
Kahvaltıyı çok geç yaptım canım eşimin bugün boş günüydü kahvaltıyı saat 2de yaptık eşim anca kalktı sonra da hemen dışarı çıktık dışarda kahve içtim onu yazmadım hiç açlık hissettiğim bir gün değildi sabah bir tık açlık hissettim onda da biraz domates biber yedim eşim kalkana dek. Eşimin bozuk düzeniyle günler nasıl geçiyor anlamıyorum bebek de olunca. Çalışıyo olsam asla bu kadar az yiyip çalışamazdım

X