Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepinize İyi Akşamlar Arkadaşlarım
Çok şükür eşyalarımız sorunsuz geldi
Dışarıdan Asansörle taşındık.
Mutfak kolilerimden biraz açtık
Anneme geçip yemek yiyip
Hazırlanıp doğru işe geldim
Bu gece nöbetteyim
Yarın Öğlen kızımı okula bırakıp evime geçiçem inşallah
Yerleşmeye start vericez
Önce mutfağı yerleştiricez.
Yorgunum ama keyfim yerinde
Herşey yavaş yavaş düzene giriyor
Bugünümüze şükür

Evet baya actim ama yemedim. Hatta kimse baslamadi yemeye, ben de cok actim icimden diyorum ki neden yemiyorlar acaba :)
Evet guzel sabrettim. Neden yazmadin soyle bakiim agzina aci biber surerim diye mi?
O kadardan bir sey olmaz canim baya is yapmissin yakmissindir.
O kadar kötüydü ki içine tavuk mu et bulyon mu ne koymuşlar bende nefret ederim ondan tadı çok acayip ti ölünün hayır yemeği birde Allah affetsin
Ay o bulyonlari koyuyorlar guzel olsun diye. Sanki matah bir seymis gibi. Cok zararli monosodyum glutamat var icinde cocjklarda zeka geriligi yapiyor.
Guzel mwnu tebrik ederim canim

Kizlar bir sey dicem
Ben hamilelik disinda hic diyetisyenden menu alipta zayiflamadim verecegim kilolar en fazla 10 kilo oldugu icin gitmedim yani

Zayiflamayi ac kalmak zannedenlerdenim ama oule degilmis ornek menulere bakiyorum benjm kilom icin baya bir sey yiyorsun ac kalmiyorsun yani

Bu farkindaligimi sizinle paylasmak istedim

Hayır ne güzel tavuk hasliyorsun koy onun suyunu hadi yetmedi üstüne normal su soy tavuk tabi gelmesin normal pilav olsun. O bulyon ne lanet birşey kokusu tadı çok kötü ya hemde zararlı ben onu görünce böyle kanserojen diye bağırıp kacasim geliyor

Afiyet olsun canım güzel menü Spor da harika

Hangi alandan gireceksin

Öğretmenlikten gireceğim. Genel kültür genel yetenek eğitim bilimleri ve kendi branşım toplamda 3 sınava gireceğim.
Bu arada pcos bende de var. Çok araştırdım en etkili yolu diyet ve spor. Zaten o yüzden bu süreçteyim normalde 60kilo bana yeter ama ne kadar kilo verirsem pcos o kadar etkisiz hale geliyor.

21 nisan pazar

Aç karnına su +1 kaşık Hindistan cevizi yağı

Kahvaltı : vegan sütle yapılmış yulaf lapası(tarçın, muz, fındık, keten tohumu)

Ara : 1 portakal 1 sade soda 10 fındık

Akşam: karabuğdaylı smoothie

Su : 2,5 lt
Egzersiz 3 saat temizlik 180*5 =900 puan oluyor galiba
2000 adım 200 puan
Toplam 1100 spor puanı
Elhan Cordelia Mthn83

Başarılar hocam, kolaylıklar dilerim. Belki dedim insülin direnci için takviye vs bakarım intosil yazıyordu bazı yerlerde araştırmaya devam edeyim. Evet ben kilo aldım 2 yıldır ve pcos semptomlarım arttı

Ne kadar kotu aslinda boyle mevlutlerde bilen birine yaptirirlar ama bu sefer olmamis...

Tahlil yeni yaptırdım şükür her şey yolunda. İşte ekim kasım gibi endokrine de gittim. Yolunda dedikleri kilo ver spor yap. Takviye öneren olmadı biraz takviye bakmak istedim

İyi akşamlar canım kolay gelsin Asansörle taşınmak büyük rahatlık oluyor hele kalabalık bir ekipse çabucak yerleştiriyorlar. Mutfak önemli ben bir süzgeç için bir sürü koli açmıştım
İşlerin rast gitsin inşallah

Tahlil yeni yaptırdım şükür her şey yolunda. İşte ekim kasım gibi endokrine de gittim. Yolunda dedikleri kilo ver spor yap. Takviye öneren olmadı biraz takviye bakmak istedim
Ben youtube da pcoslu insanların videolarını izlemiştim bi ara. Bazıları bu konuda çok takıntılıydı teee Çin’den özel bitkiler takviyeler falan getittirip kullanmış ama videoda diyo ki çok bi etkisini de görmedim en çok övdüğü diyet spor ve magnezyumdu sanırım

Afiyet olsun ara öğün eklesen hem çok az yemişsin hem de baya aktif spor yapıyorsun zor olmuyor mu?

Afiyet olsun canım

Çok güzel herşey yolunda ise pcos için kadın doğuma gidiyor musun? Bu arada yaşın kaçtı ona göre alabilirsin takviye

Afiyet olsun ara öğün eklesen hem çok az yemişsin hem de baya aktif spor yapıyorsun zor olmuyor mu?
Kahvaltıyı çok geç yaptım canım eşimin bugün boş günüydü kahvaltıyı saat 2de yaptık eşim anca kalktı sonra da hemen dışarı çıktık dışarda kahve içtim onu yazmadım hiç açlık hissettiğim bir gün değildi sabah bir tık açlık hissettim onda da biraz domates biber yedim eşim kalkana dek. Eşimin bozuk düzeniyle günler nasıl geçiyor anlamıyorum bebek de olunca. Çalışıyo olsam asla bu kadar az yiyip çalışamazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…